Trwa ładowanie...

Alicja Bachleda-Curuś przedstawi rodzicom nowego faceta. To nie pierwsza jego wizyta w Polsce

Alicja Bachleda-Curuś przyjeżdża do Polski na Boże Narodzenie. Ale nie sama – zabierze ze sobą nową miłość, którą chce przedstawić rodzicom. Trudno o lepszy prezent na święta.

Alicja Bachleda-Curuś przedstawi rodzicom nowego faceta. To nie pierwsza jego wizyta w PolsceŹródło: East News
dzdx0le
dzdx0le

"Alicja zawsze spędza Boże Narodzenie w domu" – zapewnia mama aktorki w rozmowie z "Na żywo". Ale te święta będą wyjątkowe. Rodzice aktorki poznają jej amerykańskiego narzeczonego.

Fani Bachledy-Curuś, którzy śledzą aktorkę, wiedzą, że nie będzie to jego pierwsza wizyta w Polsce.

Jak się poznali? Alicja spotkała nową miłość pod koniec 2018 r. w Los Angeles, w dzielnicy Silver Lake. Nie mieli jednak czasu nacieszyć się sobą, bo aktorka poleciała do Polski na święta.

dzdx0le

- Przez cały czas dzwonili do siebie - zdradza jej przyjaciółka w "Na żywo". - Alicja opowiadała nowej sympatii o rodzinnym mieście, wysyłała zdjęcia. Jego zachwyt górami sprawił, że zdecydowała się osobiście mu je pokazać.

Święta para spędzi w rodzinnym domu artystki. Nowy Rok przywitają w Zakopanem.

Przypomnimy, że w zeszłym roku Alicja Bachleda-Curuś spotykała się z Marcinem Gortatem. Spekulowano nawet, że wezmą ślub, jednak para rozstała się we wrześniu 2018 r.

Powodem zerwania były różne style życia i priorytety. On chciałby wrócić do kraju i mieć dzieci, ona woli kursować między Polską a USA.

dzdx0le
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzdx0le