Trwa ładowanie...

Alżbeta Lenska jest szczęśliwa. "Odkąd wróciłam do życia trochę się zmieniło"

Aktorka musiała pod koniec maja przejść natychmiastową operację mózgu, ponieważ w jej głowie pękł tętniak. Teraz, szczęśliwa wróciła do domu i relacjonuje na Instagramie wyjątkowe chwile spędzone wśród najbliższych.

Alżbeta Lenska jest szczęśliwa. "Odkąd wróciłam do życia trochę się zmieniło"Źródło: Instagram.com
d3cx45q
d3cx45q

O operacji, którą musiała przejść na początku poinformował jej mąż, Rafał Cieszyński, który prosił również o modlitwę. Kilka dni później Lenska napisała post, w którym opowiedziała o tym, co się wydarzyło, dziękując jednocześnie za ogromne wsparcie.

Każdy post, który publikuje Alżbeta wywołuje mnóstwo emocji. Trudno się dziwić. Tysiące fanów trzymało kciuki za powodzenie operacji i szybki powrót do zdrowia. Tym razem napisała o tym, jak spędza Dzień Dziecka. "Co roku w Dzień Dziecka angażowaliśmy się tylko dziećmi, żeby miały cudowny dzień, żeby miały piękne prezenty, żeby były uśmiechnięte i szczęśliwe, a sobie nie myśleliśmy. Zawsze byłam pewna, że nie mogę odpoczywać, że jestem matka do kwadratu, że muszę wszystko dla dzieci robić i skupiać na nich. I wiecie co? Odkąd wróciłam do życia trochę się zmieniło, bo dbamy o wszystkich" – tłumaczyła na Instagramie.

"Rafał jest dziś w pracy i cieszę, że robi to co lubi, Ja odpoczywam, koleżanka zabrała na zabawę Zosię od rana i pewnie szaleją, a Antek spędza dzień z najlepszymi kolegami.* Nikt z Nas się nie stresuję, pomimo tego, że każdy robi to czego potrzebuje! * To dla mnie nowość! Ten na zdjęciu mężuś cały dzień dziś będzie pracował i nie spotka Nas, ale kocha Nas serio, serio mając zawsze śmieszną minę. A My po południu spędzimy piękny czas z naszymi znajomymi, którzy zdeklarowali się nami zająć - świat jest piękny. A Wam dziś życzę tego samo – szczęścia” – kontynuowała w poruszającym poście.

Wszystko wskazuje na to, że aktorka czuje się coraz lepiej i wraca do zdrowia.

d3cx45q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3cx45q