Trwa ładowanie...
d2qj15d
News

Alżbeta Lenska pozuje z córką. Są jak dwie krople wody

Alżbeta Lenska pokazała zdjęcie, na którym pozuje z córką Zosią. Z pewnością nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że dziewczynka jest niemalże kopią sławnej mamy. Uderzające podobieństwo!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Alżbeta Lenska pokazała córkę na Instagramie
Alżbeta Lenska pokazała córkę na Instagramie (ONS.pl)
d2qj15d

Alżbeta Lenska w maju 2018 r. przeszła poważną operację tętniaka mózgu. Mimo poważnych problemów zdrowotnych, nie poddała się. Dzięki wsparciu najbliższych i pracy lekarzy stanęła na nogi i dziś jeszcze bardziej docenia każdą chwilę w życiu.

ZOBACZ WIDEO: Alżbeta Lenska: "Wiem, że trzeba się cieszyć każdym dniem"

- Mam świadomość tego, jak wielkie szczęście mnie spotkało, bo dziś jestem w pełni sprawna. Nie powiem, że jestem nowym człowiekiem, ale z całą pewnością mam teraz w sobie niewiarygodne poczucie szczęścia - mówiła kilka miesięcy po operacji w wywiadzie dla "Party".

d2qj15d

Aktorka nie tylko wróciła do pracy w teatrze, ale także do częstego publikowania postów na Instagramie. Dzięki temu ma kontakt z fanami, którzy wspierają ją na każdym kroku. Ostatnio Lenska opublikowała wyjątkowe dla niej zdjęcie - takie, na którym pozuje z córką Zofią.

"Dziękuję Ci kochanie, że mobilizujesz mnie do działania. Czuję się niezłą szczęściarą, że takie cudo mi się trafiło. Dlatego drogie mamy - nawet w gorsze dni pamiętajcie, że i tak zrobiłyście kawał dobrej roboty. Byle tylko tego nie schrzanić. Ja odkrywam ostatnio niesamowite rzeczy i cieszę się, że w końcu jest szansa na wygrzebanie się z grajdołka. I dziękuję za Wasze wsparcie i dobre słowa. Działamy dalej. Love" - napisała pod zdjęciem.

Wystarczyła chwila, by pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy oczarowych obrazkiem internautów. Wszyscy zachwycają się niezwykłym podobieństwem Alżbety i Zosi.

"Córeczka jak mała Mamusia", "Śliczna dziewczynka kopia mamy", "Córka taka sama jak mama", "Jak dwa odbicia lustereczka", "Beta i trochę mniejsza Beta - obie śliczne i jakże podobne" - czytamy.

d2qj15d

I trudno się nie zgodzić. Dziewczyny wyglądają jak dwie krople wody!

d2qj15d

Podziel się opinią

Share
d2qj15d
d2qj15d