Trwa ładowanie...
d28iqat

Amber Heard to najśmieszniejszy geniusz zła na świecie. Tego się nie spodziewała

Kuriozalna sytuacja. Amber Heard wynajęła prywatnego detektywa, który miał znaleźć haki na Johnny'ego Deppa. Przepytał 100 osób i dzięki temu wiemy, że aktor to wcielenie dobra.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Amber Heard wynajęła prywatnego detektywa. Miał szukać haków na Johnny'ego Deppa
Amber Heard wynajęła prywatnego detektywa. Miał szukać haków na Johnny'ego Deppa (Getty Images)
d28iqat

Sprawa Johnny Depp kontra Amber Heard miała już tyle zaskakujących zwrotów akcji, że myśleliśmy, iż nic nas nie zaskoczy. A jednak. Okazuje się, że zeszłego lata prawnicy Amber Heard, przygotowując się do procesu o zniesławienie, który wytoczył jej Depp, zatrudnili prywatnego detektywa.

Jego zadaniem było znalezienie ludzi, którzy zeznaliby na niekorzyść aktora w sądzie. Ale, jak pisze Daily Mail, z misternego planu wyszły nici.

Detektywem był Paul Barresi. Eks-gwiazdor porno, który specjalizuje się w "skomplikowanych sprawach" hollywoodzkich gwiazd. Jego klientami byli już m.in. Sylvester Stallone czy Eddie Murphy.

d28iqat

Obejrzyj: Wiktoria Gąsiewska: "W lesie dziś nie zaśnie nikt" to kino, jakiego jeszcze w Polsce nie było

Zadanie Barresiego było na pierwszy rzut oka banalne. Miał wysondować znajomych i współpracowników Deppa i dowiedzieć się, czy kiedykolwiek stosował przy nic przemoc słowną albo fizyczną.

W tym celu Barresi odbył liczne podróże po USA oraz na Stary Kontynent, rozmawiał z ponad setką ludzi, którzy na przestrzeni ostatnich 30 lat mieli do czynienia z Johnnym Deppem. Dotarł nawet do osób pamiętających czasy słynnego klubu Viper Room, którego aktor był współwłaścicielem w latach 90.

d28iqat

I co? I nic.

- Byłem w Stanach, Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii. Wszędzie, gdzie przebywał, nie mogłem znaleźć ani jednego przypadku, kiedy miałby znęcać się fizycznie nad kobietą. On jest jak anioł. Nikt nie ma mu nic do zarzucenia - mówi detektyw tabloidowi.

Barresi rozmawiał z reżyserami, członkami ekip filmowych czy znajomymi aktora. Wszyscy, jak jeden mąż, przyznali, że Depp był zawsze profesjonalny i oddany, przemiły, a jedynym jego grzechem było spóźnialstwo.

Mało tego, okazało się, że Depp jest też oddanym przyjacielem, na którego zawsze można liczyć. Kiedy było trzeba aktor pokrywał z własnej kieszeni koszty sądowe, opłacał leczenie czy płacił zaległy czynsz.

d28iqat

Detektyw rozmawiał też Jonathanem Shawem, od 30 lat bliskim przyjacielem Deppa i tatuatorem odpowiedzialnym za większość "dziar" aktora. Shaw w bardzo nieparlamentarnych słowach skomentował zakusy Amber Heard i zaproponował pomoc w postaci naładowania broni, aby mogła palnąć sobie w głowę.

- Przepytałem masę ludzi, którzy znali go od wielu, wielu lat i nikt nie powiedział na niego złego słowa. Przeciwnie, nie mogli się go nachwalić, jego szczodrości, bezinteresowności i czułego serca - mówi Paul Barresi.

Przypomnijmy, że Johnny Depp wytoczył dwa procesy. Pierwszy dotyczy zniesławienia przez Amber Heard i toczy się przed sądem w Virginii. Drugi dotyczy publikacji, jaka ukazała się w brytyjskim "The Sun", który nazwał gwiazdora "żonobijcą".

d28iqat

Podziel się opinią

Share
d28iqat
d28iqat