Trwa ładowanie...

Amerykańska fotka polskiej rodziny. Małgosia Rozenek zachwyciła

Takie zdjęcia dotychczas widzieliśmy tylko w filmach zza oceanu. Teraz amerykański klimat wkradł się też na instagramowy profil Małgosi Rozenek.

Share
Amerykańska fotka polskiej rodziny. Małgosia Rozenek zachwyciła
Źródło: Instagram.com
dh92222

Małgosia Rozenek nie jest jedną z tych celebrytek, które starają się ukryć ukochanego lub dzieci. Często wrzuca do sieci zdjęcia z Pysiulą i pociachami. Bo choćby próbowała cokolwiek ukryć, po prostu by się to nie udało. Jej związek z Majdanem od samego początku wywoływał kontrowersje. Media rozpisywały się o tej miłości, o relacjach nowej partnerki piłkarza z jego byłą.

Skoro nie da się nic ukryć, Rozenek ochoczo otwiera fanom drzwi do swojej prywatności. Jej profil na Instagramie pełen jest fotek najbliższych. Jednak to, co ostatnio pokazała swoim fanom, zdecydowanie odbiega od pozostałych zdjęć.
Perfekcyjna Pani Domu wrzuciła do sieci portret rodzinny, który wyglądem zupełnie nie odbiega od tych z amerykańskich filmów. Pysiula, ona i ich chłopcy. Wszyscy elegancko ubrani, siedzą na kanapie. Na kolanach Małgosi leży pies, na podłodze kolejny.

dh92222

Uwagę zwracają też uśmiechy modeli – powiedzieć o nich, że są sztuczne to za mało. Wygląda to niestety tak, jakby fotograf patrzył na nich zza aparatu z groźną miną i po prostu nie mieli wyjścia. Efekt jest nieciekawy. Wystarczyłoby trochę więcej naturalności i zdjęcie dużo by zyskało. Przecież nie można powiedzieć, by którekolwiek z tej czwórki stresowało się przed obiektywem.

A jak wam podoba się portret rodziny Majdanów?

dh92222

Podziel się opinią

Share
dh92222
dh92222