Trwa ładowanie...
d44c7ev

Amy Schumer zmieniła imię swojemu dziecku. Miała bardzo dobry powód

Gwiazda zdradziła ostatnio, że razem mężem przemyślała decyzję i zmieniła imię swojemu synowi. Jaki był powód niecodziennej decyzji Amy Schumer? Cóż, syn aktorki na pewno jej kiedyś podziękuje.
Share
Amy Schumer urodziła 5 maja 2019 r.
Amy Schumer urodziła 5 maja 2019 r.Źródło: Getty Images
d44c7ev

Amy Schumer i jej mąż Chris Fischer zostali rodzicami 5 maja 2019 r. Aktorka urodził chłopca, który jeszcze do niedawna nazywał się Gene Attell Fischer.

Drugie imię dziecka, czyli Attell, synek pary dostał na część ich bliskiego znajomego i komika Dave'a Attella.

W ostatnim odcinku swojego podcastu "3 Girls, 1 Keith" Amy Schumer przyznała, że wraz z mężem podjęła niedawno pewne kroki.

d44c7ev

ZOBACZ TEŻ: Wybrała bardzo nietypowe imię dla dziecka

- Czy wiecie, że oficjalnie zmieniliśmy imię naszego chłopca? Teraz nazywa się Gene David Fischer. Przedtem nazywał się Gene Attell Fischer, ale zdaliśmy sobie sprawę, że niechcący nazwaliśmy go "genitalia" - zdradziła Schumer współprowadzącym program.

Chodzi oczywiście o zbitkę słów Gene i Attell, które wymówione jedni po drugim, rzeczywiście brzmią podobnie do rzeczownika "genitalia". Aktorka tłumaczyła, że nie chciała, aby jej syn miał w kiedyś z tego powodu nieprzyjemności w szkole.

d44c7ev

Gość podcastu, australijska aktorka Claudia O'Doherty, która zagrała z Schumer w komedii "Wykolejona" (org. "Trainwreck"), dodała:

- Moja mama zwróciła mi na to uwagę. I miała rację!

Z kolei pierwsze imię syn aktorki dostał na część zmarłego w 2016 r. amerykańskiego komika Gene'a Wildera.

  Getty Images
Źródło: Getty Images
d44c7ev

Podziel się opinią

Share
d44c7ev
d44c7ev