Trwa ładowanie...

Amy Schumer zmieniła imię swojemu dziecku. Miała bardzo dobry powód

Gwiazda zdradziła ostatnio, że razem mężem przemyślała decyzję i zmieniła imię swojemu synowi. Jaki był powód niecodziennej decyzji Amy Schumer? Cóż, syn aktorki na pewno jej kiedyś podziękuje.

Share
Amy Schumer zmieniła imię swojemu dziecku. Miała bardzo dobry powód
Źródło: Getty Images
d13jaoe

Amy Schumer i jej mąż Chris Fischer zostali rodzicami 5 maja 2019 r. Aktorka urodził chłopca, który jeszcze do niedawna nazywał się Gene Attell Fischer.

Drugie imię dziecka, czyli Attell, synek pary dostał na część ich bliskiego znajomego i komika Dave'a Attella.

d13jaoe

W ostatnim odcinku swojego podcastu "3 Girls, 1 Keith" Amy Schumer przyznała, że wraz z mężem podjęła niedawno pewne kroki.

ZOBACZ TEŻ: Wybrała bardzo nietypowe imię dla dziecka

- Czy wiecie, że oficjalnie zmieniliśmy imię naszego chłopca? Teraz nazywa się Gene David Fischer. Przedtem nazywał się Gene Attell Fischer, ale zdaliśmy sobie sprawę, że niechcący nazwaliśmy go "genitalia" - zdradziła Schumer współprowadzącym program.

Chodzi oczywiście o zbitkę słów Gene i Attell, które wymówione jedni po drugim, rzeczywiście brzmią podobnie do rzeczownika "genitalia". Aktorka tłumaczyła, że nie chciała, aby jej syn miał w kiedyś z tego powodu nieprzyjemności w szkole.

d13jaoe

Gość podcastu, australijska aktorka Claudia O'Doherty, która zagrała z Schumer w komedii "Wykolejona" (org. "Trainwreck"), dodała:

- Moja mama zwróciła mi na to uwagę. I miała rację!

Z kolei pierwsze imię syn aktorki dostał na część zmarłego w 2016 r. amerykańskiego komika Gene'a Wildera.

Getty Images
Źródło: Getty Images
d13jaoe

Podziel się opinią

Share
d13jaoe
d13jaoe