Trwa ładowanie...
d1tf661

Ana de Armas promienieje u boku Bena Afflecka. Pokazała zdjęcia

Ben Affleck zaczął układać sobie życie zawodowe i prywatne. Ana de Armas pochwaliła się zdjęciami, które zrobił jej o 16 lat starszy aktor.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ben Affleck i Ana De Armas
Ben Affleck i Ana De Armas (East News)
d1tf661

Jakiś czas temu okazało się, że Ben Affleck jest szczęśliwie zakochany. W dodatku jego wybranką została przepiękna i utalentowana Ana de Armas, nowa dziewczyna Bonda. Paparazzi przyłapali ich na wspólnym spacerze po plaży. Widać, że świetnie czują się w swoim towarzystwie.

Aktor robił też swojej nowej dziewczynie sesję zdjęciową. Ana de Armas pochwaliła się zdjęciami w mediach społecznościowych. Opatrzyła je emotikonką serca.

ZOBACZ: Gary Oldman typuje następcę Bena Afflecka. Kto zostanie nowym Batmanem?

Ben Affleck i Ana de Armas są ze sobą od niedawna. Aktorom nie przeszkadza duża różnica wieku, a warto napomknąć, że jest to 16 lat.

d1tf661

W ostatnim czasie Ben Affleck nie miał dobrej prasy. Wszystko przez problemy osobiste. Rozpadł się jego wieloletni związek z Jennifer Garner, a aktorka wzięła na siebie ciężar opieki nad dziećmi. Paparazzi wiele razy przyłapali ją na spacerach z pociechami.

W tym czasie Ben Affleck próbował swoich sił na odwyku. Gwiazdor jest uzależniony od alkoholu i narkotyków. Wielokrotnie był też przyłapany w kasynie, gdzie trwonił majątek.

Ostatnio jednak życie Bena Afflecka wychodzi na prostą. Aktor nie tylko zaczął grać w filmach, ale też je produkuje. Poza tym układa sobie życie miłosne. Od jakiegoś czasu wiązano go z blisko 32-letnią kubańską aktorką Aną de Armas. Czy ich relacja okaże się trwała? Czas pokaże.

d1tf661

Podziel się opinią

Share
d1tf661
d1tf661