Trwa ładowanie...
dmqevf8

Ben Affleck zakochany po uszy. Plotki okazały się prawdziwe

O Benie Afflecku zwykle mówi się albo w kontekście jego ról filmowych (rzadziej), albo problemów z alkoholem (częściej). Odkąd aktor rozwiódł się z Jennifer Garner, plotkuje się też o jego romansach. W końcu doniesienia okazały się prawdziwe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ben Affleck spotyka się z Aną de Armas
Ben Affleck spotyka się z Aną de Armas (Getty Images)
dmqevf8

Ben Affleck nigdy nie uchodził za idealnego partnera, a ostatnie lata pełne są dowodów na to, że aktor musiał borykać się z wieloma kłopotami. W końcu jego wieloletni związek rozpadł się, a Jennifer Garner wzięła na siebie ciężar opieki nad trójką dzieci. Paparazzi wielokrotnie "przyłapywali" ją na spacerach z córkami, a jego na wyjazdach na odwyk. Bywało, że gwiazda pomagała byłemu mężowi. Wydaje się, że pomimo wszystko pozostają w dobrych relacjach - prawdopodobnie ze względu na pociechy.

Ostatnio Affleck lepiej radzi sobie i w życiu zawodowym, i prywatnym. Nie tylko gra w filmach, ale i produkuje je. Poza tym układa sobie życie miłosne. Od jakiegoś czasu wiązano go z blisko 32-letnią kubańską aktorką Aną de Armas. Kobieta, choć ma na koncie sporo ról, jest wschodzącą gwiazdą Hollywod. Może być o niej głośno ze względu na romans z Affleckiem, ale także karierę - zagrała przecież w najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda, "Nie czas umierać".

Julia Kamińska: Nie marzę o ślubie!

Affleck nigdy chętnie nie mówił o sprawach intymnych, jednak najnowszego związku się nie wyprze. Sfotografowano go bowiem razem z Aną na plaży na Kostaryce. Partnerzy przez kilka tygodni ukrywali się przed mediami i fanami, ale koniec z tym. Na fotografiach widać, że tulą się do siebie i wymieniają czułościami. Zdjęcia zrobiono, gdy zakochani spacerowali i skupieni byli wyłącznie na sobie.

Czyżby Affleck znów miał się ustatkować? Ben w 2005 r. ożenił się z Jennifer Garner. Wcześniej spotykał się z Jennifer Lopez, ale ta relacja zakończyła się zerwaniem. Z Garner doczekał się trójki dzieci: Violet Anne ma 14 lat, Seraphina Rose Elizabeth to 11-latka, a Samuel niedawno skończył 8 lat. Ben i Jen w 2015 r. ogłosili separację, a trzy lata później rozwiedli się.

dmqevf8

Obecnie aktor ma 48 lat. Jego nowa partnerka jest od niego o 16 lat młodsza, jednak ma delikatną urodę, więc różnica wieku między tą dwójką wydaje się większa.

Marina Szczęsna zdradziła, ile waży. Wynik niepokoi. Gwiazda cierpi na niedowagę?

   Getty Images
Jennifer Garner, Ben Affleck ONS.pl
Jennifer Garner, Ben Affleck
dmqevf8

Podziel się opinią

Share

dmqevf8

dmqevf8