Trwa ładowanie...
d4a25yk

Ben Affleck zakochany po uszy. Plotki okazały się prawdziwe

O Benie Afflecku zwykle mówi się albo w kontekście jego ról filmowych (rzadziej), albo problemów z alkoholem (częściej). Odkąd aktor rozwiódł się z Jennifer Garner, plotkuje się też o jego romansach. W końcu doniesienia okazały się prawdziwe.
Share
Ben Affleck spotyka się z Aną de Armas
Ben Affleck spotyka się z Aną de ArmasŹródło: Getty Images
d4a25yk

Ben Affleck nigdy nie uchodził za idealnego partnera, a ostatnie lata pełne są dowodów na to, że aktor musiał borykać się z wieloma kłopotami. W końcu jego wieloletni związek rozpadł się, a Jennifer Garner wzięła na siebie ciężar opieki nad trójką dzieci. Paparazzi wielokrotnie "przyłapywali" ją na spacerach z córkami, a jego na wyjazdach na odwyk. Bywało, że gwiazda pomagała byłemu mężowi. Wydaje się, że pomimo wszystko pozostają w dobrych relacjach - prawdopodobnie ze względu na pociechy.

Ostatnio Affleck lepiej radzi sobie i w życiu zawodowym, i prywatnym. Nie tylko gra w filmach, ale i produkuje je. Poza tym układa sobie życie miłosne. Od jakiegoś czasu wiązano go z blisko 32-letnią kubańską aktorką Aną de Armas. Kobieta, choć ma na koncie sporo ról, jest wschodzącą gwiazdą Hollywod. Może być o niej głośno ze względu na romans z Affleckiem, ale także karierę - zagrała przecież w najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda, "Nie czas umierać".

Julia Kamińska: Nie marzę o ślubie!

Affleck nigdy chętnie nie mówił o sprawach intymnych, jednak najnowszego związku się nie wyprze. Sfotografowano go bowiem razem z Aną na plaży na Kostaryce. Partnerzy przez kilka tygodni ukrywali się przed mediami i fanami, ale koniec z tym. Na fotografiach widać, że tulą się do siebie i wymieniają czułościami. Zdjęcia zrobiono, gdy zakochani spacerowali i skupieni byli wyłącznie na sobie.

Czyżby Affleck znów miał się ustatkować? Ben w 2005 r. ożenił się z Jennifer Garner. Wcześniej spotykał się z Jennifer Lopez, ale ta relacja zakończyła się zerwaniem. Z Garner doczekał się trójki dzieci: Violet Anne ma 14 lat, Seraphina Rose Elizabeth to 11-latka, a Samuel niedawno skończył 8 lat. Ben i Jen w 2015 r. ogłosili separację, a trzy lata później rozwiedli się.

d4a25yk

Obecnie aktor ma 48 lat. Jego nowa partnerka jest od niego o 16 lat młodsza, jednak ma delikatną urodę, więc różnica wieku między tą dwójką wydaje się większa.

Marina Szczęsna zdradziła, ile waży. Wynik niepokoi. Gwiazda cierpi na niedowagę?

   Getty Images
Źródło: Getty Images, Fot: Slaven Vlasic / Stringer
Jennifer Garner, Ben Affleck ONS.pl
Jennifer Garner, Ben AffleckŹródło: ONS.pl
d4a25yk

Podziel się opinią

Share
d4a25yk
d4a25yk