Trwa ładowanie...
d43dqti

Andrzej Grabowski martwi się o córkę. Nie chce, by się rozwiodła

Andrzej Grabowski dobrze wie, jak to jest przeżyć rozpad małżeństwa. Boi się, że jego córka będzie przechodzić przez to samo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Grabowski z córkami Zuzanną i Katarzyną
Andrzej Grabowski z córkami Zuzanną i Katarzyną (ONS.pl)
d43dqti

Andrzej Grabowski (67 l.) do dziś mocno przeżywa rozwód z pierwszą żoną Anną Tomaszewską (69 l.). Z małżeństwa z nią ma dwie córki, dla których rozstanie rodziców było dużą traumą. W rozmowach aktor często mówi, że powodem rozstania były jego częste wyjazdy związane z kolejnymi rolami. Gdyby nie to, być może do dziś byłby z Anną.

Zobacz także: Żyła nadal przeżywa "żałobę po rozstaniu": "Potrzebowałam się wykrzyczeć"

Gdy mieszkał z rodziną w Krakowie, regularnie dojeżdżał do Wrocławia na plan serialu "Świat według Kiepskich". Osoba z otoczenia aktora zdradziła w rozmowie z "Rewią": - Nie było go nawet przez kilka tygodni. Dzwonił tylko do domu. Z czasem zaczęły przychodzić propozycje filmowe z Warszawy, która powoli go wchłaniała. W końcu więcej czasu spędzał w stolicy niż w domu.

Grabowski coraz rzadziej wracał do Krakowa. W końcu całkiem przestał bywać w domu. Gwoździem do trumny był jego związek z charakteryzatorką Anitą Kruszewską.

d43dqti

Teraz jego najmłodsza córka Kataryzna (28 l.)żyje w związku na odległość. Na cały rok przeprowadziła się z Warszawy, gdzie mieszka z mężem, do Krakowa, by pracować na planie serialu "Zakochani po uszy".

Jak donosi "Rewia", Andrzej Grabowski martwi się o to, że małżeństwo jego córki jest zagrożone. Nie chce, by Katarzyna powtórzyła jego błąd i musiała przeżywać rozwód.

d43dqti

Podziel się opinią

Share
d43dqti
d43dqti