Trwa ładowanie...

Andrzej Grabowski martwi się o córkę. Nie chce, by się rozwiodła

Andrzej Grabowski dobrze wie, jak to jest przeżyć rozpad małżeństwa. Boi się, że jego córka będzie przechodzić przez to samo.

Andrzej Grabowski martwi się o córkę. Nie chce, by się rozwiodłaŹródło: ONS.pl
d1tvzne
d1tvzne

Andrzej Grabowski (67 l.) do dziś mocno przeżywa rozwód z pierwszą żoną Anną Tomaszewską (69 l.). Z małżeństwa z nią ma dwie córki, dla których rozstanie rodziców było dużą traumą. W rozmowach aktor często mówi, że powodem rozstania były jego częste wyjazdy związane z kolejnymi rolami. Gdyby nie to, być może do dziś byłby z Anną.

Zobacz także: Żyła nadal przeżywa "żałobę po rozstaniu": "Potrzebowałam się wykrzyczeć"

Gdy mieszkał z rodziną w Krakowie, regularnie dojeżdżał do Wrocławia na plan serialu "Świat według Kiepskich". Osoba z otoczenia aktora zdradziła w rozmowie z "Rewią": - Nie było go nawet przez kilka tygodni. Dzwonił tylko do domu. Z czasem zaczęły przychodzić propozycje filmowe z Warszawy, która powoli go wchłaniała. W końcu więcej czasu spędzał w stolicy niż w domu.

Grabowski coraz rzadziej wracał do Krakowa. W końcu całkiem przestał bywać w domu. Gwoździem do trumny był jego związek z charakteryzatorką Anitą Kruszewską.

Teraz jego najmłodsza córka Kataryzna (28 l.)żyje w związku na odległość. Na cały rok przeprowadziła się z Warszawy, gdzie mieszka z mężem, do Krakowa, by pracować na planie serialu "Zakochani po uszy".

Jak donosi "Rewia", Andrzej Grabowski martwi się o to, że małżeństwo jego córki jest zagrożone. Nie chce, by Katarzyna powtórzyła jego błąd i musiała przeżywać rozwód.

d1tvzne
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1tvzne