Trwa ładowanie...
d1my9vf

Andrzej Grabowski zagrał u Patryka Vegi. Teraz potwierdzają się jego obawy

Andrzej Grabowski zagrał w filmie Patryka Vegi "Polityka". W wywiadzie z tygodnikiem mówi, że stracił niedawno pracę. Przez rolę w kontrowersyjnej produkcji odwołano mu ostatni występ. Były naciski i organizatorzy ulegli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Grabowski u Vegi wcielił się w postać inspirowaną Jarosławem Kaczyńskim
Andrzej Grabowski u Vegi wcielił się w postać inspirowaną Jarosławem Kaczyńskim (East News, Fot: East News)
d1my9vf

Andrzej Grabowski jest jednym z najbardziej popularnych polskich aktorów. Choć ma na swoim koncie mnóstwo ról, najbardziej kojarzony jest z tej w serialu "Świat według Kiepskich".

ZOBACZ TAKŻE: Patryka Vega do Jarosława Kaczyńskiego. "Macie się czego bać"

Tym razem "Kiepscy" są na dalszym planie. Dziś wszyscy mówią o filmie "Polityka" Patryka Vegi, gdzie Andrzej Grabowski wciela się w postać inspirowaną prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim.

d1my9vf

Jak się okazuje, aktor już odczuwa skutki wzięcia udziału w kontrowersyjnym filmie, a jeszcze nie odbyła się premiera. Z każdym dniem robi się coraz gęstsza atmosfera.

- Zajmuję się też stand-upem. I kilka dni temu odebrałem telefon, że zaplanowany występ odwołano, bo miało na niego przyjść kilku ważnych dla organizatorów ludzi, którzy nie przyszliby, gdybym ja wystąpił. Więc ze mnie zrezygnowano. To pierwszy objaw tego, że ostracyzm następuje i pewnie będzie następował. Ale przeżyłem już tyle, że przeżyję i to. Mam tylko nadzieję, że do więzienia nie trafię - wyjawił w wywiadzie dla "Wprost".

Zdaje się, że obawy aktora powoli się urzeczywistniają. Czas pokaże, co będzie później.

d1my9vf

Podziel się opinią

Share
d1my9vf
d1my9vf