Trwa ładowanie...

Andrzej Nejman z żoną na premierze. Są razem od ponad 20 lat

Wszyscy pamiętają Waldka ze "Złotopolskich", ale nie każdy wie, że grający go aktor jest od lat dyrektorem teatru. Andrzej Nejman pracuje razem ze swoją żoną Małgorzatą, która towarzyszyła mu na ostatniej premierze.

Andrzej Nejman z żoną na premierze. Są razem od ponad 20 latŹródło: ons.pl
d2t6og2
d2t6og2

Andrzej Nejman i jego żona Małgorzata pojawili się w warszawskim Teatrze Kamienica, gdzie 12 września odbyła się premiera spektaklu "Blef". Oboje są na co dzień związani z innym stołecznym teatrem – Kwadrat. Nejman stawał tam na deskach już w 1998 r., by po 12 latach objąć stanowisko dyrektora placówki. Aktor nie ukrywa, że praca z żoną to niełatwe zadanie, ale potrafią znaleźć wyjście z trudnych sytuacji.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl

- Często między nami iskrzy. To jest problem, bo pewne niesnaski związane z pracą przenosimy do domu, z kolei nasze życie rodzinne rzutuje na obowiązki zawodowe – mówił w rozmowie z "Dobrym Tygodniem". - Ale umiemy się dogadać. Jeżeli miałbym mówić o negatywnych aspektach, to nie mamy kiedy od siebie odpocząć.

W tej samej rozmowie podkreślał, że tworzą z żoną związek partnerski i nie mają ustalonego podziału ról.

d2t6og2

- Uzupełniamy się w pracy i tak samo musimy uzupełniać się w domu. Uważam, że to wspólne doświadczenia budują tę prawdziwą, długotrwałą miłość, a nie rozpalone, pierwsze doznania i emocje – mówił mąż i ojciec dwójki dzieci.

Obejrzyj: Martyna Wojciechowska: "Oglądam seriale, jestem zakochana w Agacie Kuleszy!"

Andrzej Nejman był jednym z wielu aktorów, którzy zagrali w serialu "Złotopolscy". Telenowela była emitowana od 1997 r. aż do 2010. Fani serialu bardzo dobrze pamiętają przystojnego Waldka, który związany był z Marcysią (Magdaleną Stużyńską). Nejman odgrywał tę rolę do 2008 r. Dwa lata później serial został zdjęty z anteny.

Oprócz pracy w teatrze Nejman występował w "Daleko od noszy. Reanimacja", "7 minut", "Prawie Agaty", a ostatnio w serialu "Za marzenia". Niektórzy mogą go także pamiętać jako tanecznego partnera Magdaleny Soszyńskiej, gdy w 2005 r. brał udział w "Tańcu z gwiazdami".

d2t6og2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2t6og2