Andrzej Piaseczny przeszedł operację?

Mijający rok należał do Andrzeja Piasecznego. Wokalista znów jest na topie, a fani wyczekują kolejnej płyty. Niestety, za sprawą artykułu w "Świat i ludzie", artysta stał się powodem do zmartwienia. Gazeta podała, że popularny "Piasek" ma problemy ze zdrowiem. Muzyk rzekomo przebywał w szpitalu i był operowany. Jaka jest prawda?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Piaseczny przeszedł operację?
(AKPA)

Jak podaje "Świat i ludzie", Andrzej Piaseczny miał trafić na izbę przyjęć Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie z silnymi bólami, które trudno było zdiagnozować.

- Zespół chirurgów zdecydował, że sytuacja jest na tyle poważna, że może nawet zagrażać życiu pacjenta. Nie wolno było czekać i niezwłocznie został przeprowadzony zabieg. "Piasek" został zoperowany przez najlepszych specjalistów w Warszawie. Wszystko się powiodło. Nie wystąpiły żadne komplikacje i powikłania - ujawnił informator tygodnika.

Jak udało nam się dowiedzieć, wytwórnia Piaska, Sony, zaprzecza tym doniesieniom. Poinformowano nas, że Andrzej Piaseczny nie poddaje się rekonwalescencji w domu pod Warszawą, a oddaje się relaksowi na nartach w górach. Wytwórnia zaprzecza, jakoby Piasek miał jakiekolwiek problemy ze zdrowiem.

Życzymy dużo zdrowia!

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną WP.PL
Podziel się

ZOBACZ TAKŻE:

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.