Trwa ładowanie...

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk nie dają za wygraną. Walka wciąż trwa

Mikołaj Krawczyk domagał się obniżenia alimentów, ale sąd odrzucił wniosek. Teraz oskarżył byłą partnerkę o nękanie.

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk nie dają za wygraną. Walka wciąż trwaŹródło: East News, fot: East News
d4dps3f
d4dps3f

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk rozstali się siedem lat temu. Uchodzili za zgraną parę, ale niestety później coś poszło nie tak. Para doczekała się dwójki dzieci - synów Roberta i Michała. Kilka lat po zakończeniu związku na jaw wyszły informacje na temat tego, że aktor nie płaci alimentów na dzieci.

Gwiazdor podobno miał zasądzone 3 tys. zł na dwoje dzieci. Ta kwota była dla niego za wysoka i wniósł wniosek do sądu o jej obniżenie. Od dłuższego czasu nie płacił Anecie Zając pieniędzy, które należały się jej i dzieciom. Aktorka domaga się tego, aby Mikołaj Krawczyk płacił regularnie alimenty.

ZOBACZ: Zając zamiast zająć się karierą, składa kolejne pozwy. "Wydatki się mnożą"

Obecnie płaci tylko część z 3 tys. zł.

d4dps3f

- Mikołaj ma płacić 3 tys. zł miesięcznie na dwóch synów. Płaci niecałe 500 zł - potwierdza w rozmowie z portalem plejada.pl przyjaciółka aktorki.

Przypomnijmy, że wniosek o obniżenie alimentów został oddalony przez sąd. Uznano go za "bezpodstawny". Mikołaj Krawczyk wraz z pełnomocnikiem odwołali się od tego wyroku. Sprawa wciąż jest w toku.

Pojawiły się jednak nowe fakty. Aktor od jakiegoś czasu ma zakładać Anecie Zając sprawy na policji. Oskarża ją o śledzenie.

- Tak, to prawda. Mikołaj założył Anecie na policji sprawę o nękanie - potwierdza osoba z otoczenia gwiazdy.

Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając nawet nie próbują udawać, że między nimi jest wszystko dobrze. Byli partnerzy nieustannie walczą o pieniądze dla dzieci.

Czy w końcu dojdą do porozumienia?

d4dps3f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dps3f