Trwa ładowanie...

Angelia Jolie nie chciała zostać żoną Brada Pitta. To on nalegał

Angelina Jolie nie chciała wyjść za Brada Pitta. Teraz zapowiada, że już nigdy nie weźmie ślubu.

Angelia Jolie nie chciała zostać żoną Brada Pitta. To on nalegałŹródło: Getty Images
d30ygc1
d30ygc1

Ciężko uwierzyć, że ktoś nie chciał wziąć z ślubu z jednym z najprzystojniejszych aktorów Hollywood. Tym bardziej dziwi fakt, że tą osobą była wybranka Brada Pitta, a obecnie była żona Angelina Jolie. Zwłaszcza, że losami "Brangeliny" emocjonował się cały świat. Aktorka twierdzi, że była pod presją partnera i tylko dlatego zgodziła się powiedzieć sakramentalne "tak".

Para poznała się w 2005 r. na planie filmu "Pan i Pani Smith". Brad Pitt dla Angeliny Jolie odszedł od żony Jennifer Aniston. Dopiero po 7 latach związku aktor postanowił się oświadczyć. Ponoć to on nalegał na ślub. Twierdził, że to ważne dla ich rodziny. W końcu razem wychowywali 6 dzieci: adoptowanych przez aktorkę Maddoxa, Paxa i Zaharę oraz ich biologiczne pociechy Shiloh, Knoxa i Vivienne.

Kameralna ceremonia ślubna odbyła się w 2014 r. Zaledwie 2 lata później Angelina Jolie złożyła pozew rozwodowy. Rozstanie nie przebiegło w przyjaznej atmosferze. Małżeństwo zaciekle walczyło o opiekę nad dziećmi. Gdy próbowali prywatnymi odrzutowcami zabierać sobie wzajemnie pociechy, potrzebna była interwencja FBI.

Aktorka zapowiada, że już nigdy nie wyjdzie za mąż. Trudno jej się dziwić, skoro ma za sobą 3 rozwody. Wcześniej Angelina Jolie również była żoną aktorów: Jonny’ego Lee Millera i Billy’ego Boba Thorntona. Żadne z jej małżeństw nie przetrwało dłużej niż 3 lata.

d30ygc1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30ygc1