Trwa ładowanie...
angelia jolie

Angelia Jolie nie chciała zostać żoną Brada Pitta. To on nalegał

Angelina Jolie nie chciała wyjść za Brada Pitta. Teraz zapowiada, że już nigdy nie weźmie ślubu.

Share
Angelia Jolie nie chciała zostać żoną Brada Pitta. To on nalegał
Źródło: Getty Images
d32ezps

Ciężko uwierzyć, że ktoś nie chciał wziąć z ślubu z jednym z najprzystojniejszych aktorów Hollywood. Tym bardziej dziwi fakt, że tą osobą była wybranka Brada Pitta, a obecnie była żona Angelina Jolie. Zwłaszcza, że losami "Brangeliny" emocjonował się cały świat. Aktorka twierdzi, że była pod presją partnera i tylko dlatego zgodziła się powiedzieć sakramentalne "tak".

Para poznała się w 2005 r. na planie filmu "Pan i Pani Smith". Brad Pitt dla Angeliny Jolie odszedł od żony Jennifer Aniston. Dopiero po 7 latach związku aktor postanowił się oświadczyć. Ponoć to on nalegał na ślub. Twierdził, że to ważne dla ich rodziny. W końcu razem wychowywali 6 dzieci: adoptowanych przez aktorkę Maddoxa, Paxa i Zaharę oraz ich biologiczne pociechy Shiloh, Knoxa i Vivienne.

d32ezps

Kameralna ceremonia ślubna odbyła się w 2014 r. Zaledwie 2 lata później Angelina Jolie złożyła pozew rozwodowy. Rozstanie nie przebiegło w przyjaznej atmosferze. Małżeństwo zaciekle walczyło o opiekę nad dziećmi. Gdy próbowali prywatnymi odrzutowcami zabierać sobie wzajemnie pociechy, potrzebna była interwencja FBI.

Aktorka zapowiada, że już nigdy nie wyjdzie za mąż. Trudno jej się dziwić, skoro ma za sobą 3 rozwody. Wcześniej Angelina Jolie również była żoną aktorów: Jonny’ego Lee Millera i Billy’ego Boba Thorntona. Żadne z jej małżeństw nie przetrwało dłużej niż 3 lata.

d32ezps

Podziel się opinią

Share
d32ezps
d32ezps