ycipk-3tliub

Angelina Jolie i Bradley Cooper - nowa gorąca para. Brad Pitt ostrzegł kolegę

Angelina Jolie, była żona Brada Pitta, podobno spotyka się z Bradleyem Cooperem. Aktor niedawno rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką, Iriną Shayk. Później miał romansować z Lady Gagą. Ale i to nie wypaliło.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bradley Cooper, Angelina Jolie
Bradley Cooper, Angelina Jolie (Getty Images)
ycipk-3tliub

Angelina Jolie i Bradley Cooper - o tej dwójce plotkuje się od dawna. Najpierw o każdym z osobna, teraz o nich razem. Zagraniczne media donoszą, że aktorów łączy coś więcej niż przyjaźń. Podobno Brad (Angelina ma szczęście do przystojniaków o tym imieniu) jeździ do ukochanej na motorze. Robi to pod osłoną nocy, by uniknąć paparazzich. Niczego nie wiadomo na pewno, bo oboje są dość skryci i nie opowiadają o swoim życiu prywatnym podczas wywiadów czy wizyt w programach telewizyjnych.

I Jolie, i Cooper są na świeczniku ze względu na swoje kariery, ale i życie intymne. O ich rozstaniach plotkowano przez długie miesiące. Angelina i Brad Pitt byli parą, którą fani kochali (choć nie ci sympatyzujący z Jennifer Aniston, którą Pitt porzucił dla Angie). Wielbiciele Bradleya z kolei polubili jego rodzinny wizerunek - aktor był partnerem pięknej modelki, która urodziła mu dziecko. Cooper uchodził za stateczną głowę rodziny. Oczywiście do czasu plotek o romansie z Lady Gagą.

Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

ycipk-3tliub

Gdy Cooper i Shayk rozstali się, aktor miał związać się z koleżanką z planu. Jednak szybko pojawiły się doniesienia, że ich związek nie wypalił.

Teraz 44-letniego gwiazdora łączy się z Jolie. Czy doniesienia są prawdziwe? Czas pokaże. Obecnie Angelina często pojawia się publicznie - sama lub z dziećmi - ze względu na promowanie filmu "Czarownica 2". Wygląda pięknie, promienieje. Wszystko dzięki nowej miłości? Poczekamy, zobaczymy.

"Latin Times" twierdzi też, że fani widzieli Jolie i Coopera w Disneylandzie. Para miała bawić się tam razem z dziećmi Angeliny i 2-letnią córką Brada.

ycipk-3tliub

Warto dodać, że wg serwisu Brad Pitt ostrzegł Bradleya Coopera przed Angeliną. Jolie miał określić mianem kielicha z trucizną - oznacza to osobę, która przy pierwszym poznaniu zachwyca, a prawdziwe oblicze pokazuje znacznie później.

Angelina Jolie Getty Images
Podziel się
Bradley Cooper Getty Images
Podziel się
Pitt i Jolie podczas rozdania nagród w Santa Monica w 2008 roku 123RF
Podziel się
ycipk-3tliub
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3tliub

ycipk-3tliub
ycipk-3tliub