Trwa ładowanie...
d416iol

Angelina Jolie i Bradley Cooper - nowa gorąca para. Brad Pitt ostrzegł kolegę

Angelina Jolie, była żona Brada Pitta, podobno spotyka się z Bradleyem Cooperem. Aktor niedawno rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką, Iriną Shayk. Później miał romansować z Lady Gagą. Ale i to nie wypaliło.
Share
Bradley Cooper, Angelina Jolie
Bradley Cooper, Angelina JolieŹródło: Getty Images
d416iol

Angelina Jolie i Bradley Cooper - o tej dwójce plotkuje się od dawna. Najpierw o każdym z osobna, teraz o nich razem. Zagraniczne media donoszą, że aktorów łączy coś więcej niż przyjaźń. Podobno Brad (Angelina ma szczęście do przystojniaków o tym imieniu) jeździ do ukochanej na motorze. Robi to pod osłoną nocy, by uniknąć paparazzich. Niczego nie wiadomo na pewno, bo oboje są dość skryci i nie opowiadają o swoim życiu prywatnym podczas wywiadów czy wizyt w programach telewizyjnych.

I Jolie, i Cooper są na świeczniku ze względu na swoje kariery, ale i życie intymne. O ich rozstaniach plotkowano przez długie miesiące. Angelina i Brad Pitt byli parą, którą fani kochali (choć nie ci sympatyzujący z Jennifer Aniston, którą Pitt porzucił dla Angie). Wielbiciele Bradleya z kolei polubili jego rodzinny wizerunek - aktor był partnerem pięknej modelki, która urodziła mu dziecko. Cooper uchodził za stateczną głowę rodziny. Oczywiście do czasu plotek o romansie z Lady Gagą.

Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

Gdy Cooper i Shayk rozstali się, aktor miał związać się z koleżanką z planu. Jednak szybko pojawiły się doniesienia, że ich związek nie wypalił.

d416iol

Teraz 44-letniego gwiazdora łączy się z Jolie. Czy doniesienia są prawdziwe? Czas pokaże. Obecnie Angelina często pojawia się publicznie - sama lub z dziećmi - ze względu na promowanie filmu "Czarownica 2". Wygląda pięknie, promienieje. Wszystko dzięki nowej miłości? Poczekamy, zobaczymy.

"Latin Times" twierdzi też, że fani widzieli Jolie i Coopera w Disneylandzie. Para miała bawić się tam razem z dziećmi Angeliny i 2-letnią córką Brada.

Warto dodać, że wg serwisu Brad Pitt ostrzegł Bradleya Coopera przed Angeliną. Jolie miał określić mianem kielicha z trucizną - oznacza to osobę, która przy pierwszym poznaniu zachwyca, a prawdziwe oblicze pokazuje znacznie później.

Angelina Jolie Getty Images
Angelina JolieŹródło: Getty Images
Bradley Cooper Getty Images
Bradley CooperŹródło: Getty Images
Pitt i Jolie podczas rozdania nagród w Santa Monica w 2008 roku 123RF
Pitt i Jolie podczas rozdania nagród w Santa Monica w 2008 rokuŹródło: 123RF
d416iol

Podziel się opinią

Share
d416iol
d416iol