Trwa ładowanie...

To już oficjalne! Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się

Plotki o kryzysie okazały się prawdą. Bradley Cooper miał wdać się w romans z Lady Gagą.
Share
Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się
Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali sięŹródło: Getty Images
ded1fze

Irina Shayk i Bradley Cooper byli jedną z najpiękniejszych par w światowym show-biznesie. Oboje doskonali w każdym calu. Od kilku miesięcy plotkuje się o kryzysie w ich związku. Magazyn "People" podaje, że para naprawdę się rozstała. Modelka i aktor byli ze sobą cztery lata.

Bradley Cooper i Irina Shayk oficjalnie postanowili zakończyć swój związek i polubownie dzielą się opieką nad córką Leą De Seine, którą powitali w marcu 2017 r. Menadżerowie gwiazd nie chcą komentować ich decyzji.

ZOBACZ: Doda o Lady Gadze i Cooperze: "Jest mi szkoda Iriny"

Zakochani bardzo długo ukrywali swój związek. Głównie ze względu na Irinę.

ded1fze

- Mam wielu przyjaciół, którzy bardzo często dzielą się swoim życiem osobistym na Instagramie lub w mediach społecznościowych. Podziwiam to i myślę, że to świetnie - ale to mój osobisty wybór - mówiła.

Dwa lata temu para powitała na świecie pierwsze dziecko. Oboje bardzo zaangażowali się w rodzicielstwo. Plotki o ich kryzysie pojawiły się po premierze filmu "Narodziny gwiazdy". Sugerowano, że Bradley Cooper zbliżył się do Lady Gagi, co można było zauważyć na ich wspólnych występach.

Shayk i Cooper próbowali uciszyć te plotki, a w mediach pojawiały się ich wspólne zdjęcia ze spacerów i randek. Okazuje się jednak, że kryzys był na tyle silny, że nie udało im się go zwalczyć.

Myślicie, że za jakiś czas dadzą sobie jeszcze jedną szansę?

ded1fze

Podziel się opinią

Share
ded1fze
ded1fze