Trwa ładowanie...
angelina jolie

Angelina Jolie nie akceptuje nowej sympatii Brada Pitta. Ma swoje powody

Aktorka, która zazwyczaj jest opanowana i nie powiela plotek, nie kryje podobno emocji, gdy docierają do niej rewelacje na temat nowej znajomej byłego ukochanego. Powiedzieć, że nie jest zachwycona jego nową sympatią, to mało.

Share
Angelina Jolie nie akceptuje nowej sympatii Brada Pitta. Ma swoje powody
Źródło: ONS.pl
d1b4aru

Od niedawna mówi się o tym, że w życiu Brada Pitta pojawiła się nowa kobieta. Poznał ją na prestiżowej uczelni Massachusetts Institute of Technology, na której wykłada. Aktor zawitał tam w związku z projektem artystycznym, nad którym pracował. Niedługo potem w sieci pojawiły się zdjęcia ze studentami z jego wizyty, ale z Oxman nie pojawiło się ani jedno. Mimo to, jak podaje zagraniczna prasa, oboje połączyła przyjaźń i od jakiegoś czasu się spotykają.

42-letnia Oxman to Amerykanka izraelskiego pochodzenia, z zawodu architektka. Z aktorem łączy ją zamiłowanie do architektury. Gwiazdor niejednokrotnie podkreślał, że jest miłośnikiem sztuki, a obcowanie z nią pomogło mu szczególnie po rozstaniu z Angeliną. Na razie jednak nie myśli o nowym związku, ale jest nią zafascynowany i wygląda na to, że spotkał bratnią duszę.

Media szybko zaczęły tropić, jak na nowa znajomość gwiazdora zareaguje Angelina Jolie. Choć zazwyczaj nie komentowała plotek Drażnić ją już miały doniesienia o tym, że Pitt znów zbliżył się z Aniston, a tabloidy donosiły, że nie omieszkała kąśliwie skomentować rozwodu Jennifer. Na rewelacje o nowej sympatii też nie pozostała obojętna. Amerykańska kolorowa prasa rozpisuje się o tym, że aktorka nie kryje emocji. Znajomość z nieprzeciętnie inteligentną architekt jest zaskoczeniem, bo dotąd Pitt spotykał się głównie z aktorkami.

d1b4aru

- Nie może słuchać plotek o nowym romansie Brada - twierdzi informator "Hollywood Life". Szczególnie irytują ją podobno porównania do urodziwej pani profesor. Faktycznie, trudno się oprzeć wrażeniu, ze panie mają podobny typ urody. - Ludzie mówią, że wygląda jak Neri, co jest dla niej dziwne i mało komfortowe – dodało źródło serwisu.

d1b4aru

Podziel się opinią

Share
d1b4aru
d1b4aru