ycipk-4e96td

Angelina Jolie rozwodzi się dwa lata. Złożyła do sądu nietypowy wniosek

Przedłużająca się sprawa rozwodowa mocno doskwiera Angelinie Jolie. Aktorce zależy, by media przestały nazywać ją "żoną Brada". Jej potrzeba niezależności jest na tyle duża, że złożyła do wniosku nietypowe pismo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta ciągnie się latami
Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta ciągnie się latami (ONS.pl)
ycipk-4e96td

Angelina Jolie i Brad Pitt przez lata uchodzili za parę idealną. Poznali się na planie filmu "Pan i pani Smith" i od tamtej pory byli ze sobą nierozłączni. Choć przez lata żyli w związku nieformalnym to w 2014 r. postanowili wziąć ślub. Sielanka nie trwała jednak długo. Po niespełna roku w ich relacji zaczęło się psuć. W mediach spekulowano, że zapewne niedługo się rozstaną i faktycznie. W 2016 r. Angelina Jolie złożyła wniosek o rozwód. Umotywowała to "różnicami nie do pogodzenia".

Zobacz wideo: Angelina Jolie i jej życie pełne doświadczeń

ycipk-4e96td

Od tamtej pory tych dwoje walczy ze sobą w sądzie, a sytuacja jest o tyle trudna, że mają szóstkę dzieci. Trójkę własnych i trójkę adoptowanych. Przedłużająca się sprawa rozwodowa zaczęła mocno doskwierać powódce, bo do sądu wpłynął jej kolejny wniosek.

Zobacz też: Angelina Jolie zostanie superbohaterką Marvela. Możliwa współpraca z Tomaszem Kotem

Angelina Jolie miała wnieść o uznanie jej za osobę niezamężną. Etykieta "żony Brada Pitta" podobno bardzo ją uwiera.

"Dalsze nazywanie mnie jego żoną jest dla mnie nie do zniesienia, a już straciłam nadzieję, że nasz rozwód zostanie szybko sfinalizowany – miała wyznać aktorka dla "US Weekly".

ycipk-4e96td

Sąd nie podjął jeszcze decyzji w sprawię wniosku aktorki. Jeśli rozpatrzy go na korzyść Angeliny, będzie to jedyny taki przypadek w historii rozwodowej. Przypuszczamy, że sprawa może mieć związek z nowym partnerem aktorki, brytyjskim milionerem, tożsamość którego nie jest jeszcze znana. A Wy jak sądzicie?

Zobacz też: Angelina Jolie planuje kolejny ślub? Zamierza poślubić brytyjskiego milionera

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4e96td

ycipk-4e96td
ycipk-4e96td