Trwa ładowanie...

Angelina Jolie rozwodzi się dwa lata. Złożyła do sądu nietypowy wniosek

Przedłużająca się sprawa rozwodowa mocno doskwiera Angelinie Jolie. Aktorce zależy, by media przestały nazywać ją "żoną Brada". Jej potrzeba niezależności jest na tyle duża, że złożyła do wniosku nietypowe pismo.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Angelina Jolie rozwodzi się dwa lata. Złożyła do sądu nietypowy wniosekŹródło: ONS.pl
d2ebs5z
d2ebs5z

Angelina Jolie i Brad Pitt przez lata uchodzili za parę idealną. Poznali się na planie filmu "Pan i pani Smith" i od tamtej pory byli ze sobą nierozłączni. Choć przez lata żyli w związku nieformalnym to w 2014 r. postanowili wziąć ślub. Sielanka nie trwała jednak długo. Po niespełna roku w ich relacji zaczęło się psuć. W mediach spekulowano, że zapewne niedługo się rozstaną i faktycznie. W 2016 r. Angelina Jolie złożyła wniosek o rozwód. Umotywowała to "różnicami nie do pogodzenia".

Zobacz wideo: Angelina Jolie i jej życie pełne doświadczeń

Od tamtej pory tych dwoje walczy ze sobą w sądzie, a sytuacja jest o tyle trudna, że mają szóstkę dzieci. Trójkę własnych i trójkę adoptowanych. Przedłużająca się sprawa rozwodowa zaczęła mocno doskwierać powódce, bo do sądu wpłynął jej kolejny wniosek.

d2ebs5z

Angelina Jolie miała wnieść o uznanie jej za osobę niezamężną. Etykieta "żony Brada Pitta" podobno bardzo ją uwiera.

"Dalsze nazywanie mnie jego żoną jest dla mnie nie do zniesienia, a już straciłam nadzieję, że nasz rozwód zostanie szybko sfinalizowany – miała wyznać aktorka dla "US Weekly".

Sąd nie podjął jeszcze decyzji w sprawię wniosku aktorki. Jeśli rozpatrzy go na korzyść Angeliny, będzie to jedyny taki przypadek w historii rozwodowej. Przypuszczamy, że sprawa może mieć związek z nowym partnerem aktorki, brytyjskim milionerem, tożsamość którego nie jest jeszcze znana. A Wy jak sądzicie?

d2ebs5z
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2ebs5z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ebs5z