Trwa ładowanie...
d1mywqe

Angelina Jolie z synem w szkole. Aktorka zrobiła furorę na uniwersytecie w Seulu

Najstarszy syn Angeliny Jolie, Maddox ma zamiar rozpocząć studia w Seulu. 18-latek marzy, aby ukończyć biochemię.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Angelina Jolie pojechała z Maddoxem na uniwersytet w Seulu
Angelina Jolie pojechała z Maddoxem na uniwersytet w Seulu (Instagram.com)
d1mywqe

Angelina Jolie przyjechała z synem Maddoxem do szkoły. 18-latek zdecydował się pójść na studia, a jego marzeniem jest Uniwersytet Yonsei w Seulu. To tam nastolatek zamierza uczyć się biochemii. Ostatnio przyszły student odwiedził uczelnię, aby zobaczyć, jak na żywo prezentuje się miejsce, gdzie spędzi kilka następnych lat. W podróży i podczas wizyty na uczelni Maddoxowi towarzyszyła znana mama, Angelina Jolie. Pojawienie się aktorki wywołało ogromne poruszenie. Studenci, ich rodzice i inne osoby zgromadzone w budynku, prosili gwiazdę o pamiątkowe zdjęcia.

Sieć obiegły krótkie filmiki z tego wydarzenia. Angelina Jolie wygląda tak, jakby była przygotowana na to, że jej obecność w Seulu zostanie zauważona. Maddox natomiast był zmieszany całą sytuacją, ale cierpliwie czekał aż mama obfotografuje się ze wszystkimi fanami. Co więcej, znana aktorka chętnie wdawała się w dyskusje ze studentami i prawdopodobnie przyszłymi kolegami syna.

ZOBACZ: Wróblewska polską Angeliną Jolie? "Od dziecka widziałam problemy na świecie"

Maddox - adoptowany syn Angeliny Jolie

Angelina Jolie zawsze marzyła o licznej rodzinie. Jej pierwszym dzieckiem jest Maddox. Aktorka adoptowała chłopca w Kambodży jeszcze wtedy, gdy była żoną Billy’ego Boba Thorntona. Po rozstaniu z nim wywalczyła wyłączne prawo do opieki nad synem. Trudno uwierzyć, że Maddox ma już 18 lat i za chwilę rozpocznie studia. Potem Angelina Jolie adoptowała w Etiopii Zaharę.

d1mywqe

Przeczytaj: Brad Pitt ma rodzinne problemy. Maddox nie uznaje go za ojca

Wówczas była już w związku z Bradem Pittem, ale dokumentu podpisywała sama. W 2006 r. aktor został adopcyjnym ojcem pierwszej dwójki. Od tamtej pory wszystkie dzieci noszą podwójne nazwisko Jolie-Pitt. Para w 2007 r. adoptowała Paxa, doczekała się też trójki biologicznych dzieci.

d1mywqe

Podziel się opinią

Share

d1mywqe

d1mywqe