Trwa ładowanie...

Angelina Jolie zastraszająco schudła i trafiła do szpitala. Stres związany z rozwodem daje się we znaki

Fani Angeliny Jolie znowu mają powody do zmartwień. Według amerykańskiej prasy, aktorka bardzo przeżywa rozwód z Badem Pittem i walkę w sądzie o prawa do opieki nad ich dziećmi. Ponoć przebywa teraz w szpitalu.

Angelina Jolie zastraszająco schudła i trafiła do szpitala. Stres związany z rozwodem daje się we znakiŹródło: East News, fot: East News
d2lf5j3

Jeśli wierzyć zagranicznym tabloidom, Angelina Jolie nie radzi sobie ze stresem związanym z rozwodem. Dodatkowo niedługo w jednym z amerykańskich sądów toczyć się będzie walka o prawa do opieki nad dziećmi jej i Brada. Aktorka nie jest teraz w najlepszym stanie. Przez stres nie mogła jeść, w efekcie czego trafiła do szpitala.

Angelina Jolie i Brad Pitt od długiego czasu próbują dość do porozumienia i sfinalizować swój rozwód. To nie tylko ogromny stres dla ich dzieci, ale także dla samej aktorki, która w wyniku zmartwień trafiła do szpitala.

d2lf5j3

Amerykański magazyn "Star" donosi, że aktorka głodziła się i schudła tak bardzo, że na początku listopada tego roku musiała być hospitalizowana. Lekarze jednoznacznie stwierdzili, że Jolie jest niedożywiona.

Na traumatyczne doniesienia magazynu "Star" odpowiedział amerykański portal "Gossip Cop". Tabloid powoływał się na rzetelnego informatora, według którego gwiazda jest szczupła, ale wygląda zdrowo i nie musiała przebywać w szpitalu.

- Jolie nie była hospitalizowana ze względu na swoją wagę, która tak naprawdę nie wahała się od wielu lat. Co istotne, żadne z legalnych źródeł nie głosiło, że w tamtym czasie zdobywczyni Oscara została zabrana do placówki medycznej - dementuje plotki "Gossip Cop".

Trudno stwierdzić, jaka jest prawda. O tym, że Angelina Jolie ma problemy z wagą, wiadomo nie od dziś.

d2lf5j3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lf5j3