Trwa ładowanie...

Brad Pitt i Angelina Jolie spotkają się w sądzie. Nie dogadali się

Aktorzy w przyszłym miesiącu stoczą ze sobą walkę w sądzie o opiekę nad dziećmi.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Brad Pitt i Angelina Jolie spotkają się w sądzie. Nie dogadali sięŹródło: East News, fot: Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic
d2a0ky8
d2a0ky8

Kilka tygodni temu media obiegła informacja o tym, że Jolie i Pitt doszli do porozumienia w sprawie opieki nad sześciorgiem dzieci oraz podziału majątku. Wygląda jednak na to, że negocjacje zostały przerwane - na 4 grudnia ustalono termin rozprawy sądowej.

Angelina Jolie chce uzyskać prawo do wyłącznej opieki nad dziećmi. Brad Pitt chce uczestniczyć w ich wychowywaniu.

Angelina Jolie i Brad Pitt byli jedną z najgorętszych, a zarazem najlepiej dobranych par w Hollywood. Dlatego gdy dwa lata temu media obiegła wieść o ich rozwodzie, wszyscy byli wstrząśnięci. Pewnym było też, że ich rozstanie będzie jednym z najgłośniejszych, a z pewnością najszerzej komentowanych w show-biznesie w ostatnim czasie.

d2a0ky8

I tak rzeczywiście jest. Zwłaszcza, że para nie rozstaje się w pokojowych okolicznościach. Jolie próbowała ograniczyć Pittowi możliwość spotykania się z dziećmi, a on chce o nie walczyć.

Przypomnijmy, że Angelina Jolie wniosła pozew o rozwód z Bradem Pittem pod koniec 2016 r., po 12 latach wspólnego życia i 2 latach małżeństwa. Od tamtego czasu pozostają w separacji.

W pozwie jako powód rozstania podawano różnice nie do pogodzenia. Mówiło się jednak, że Jolie miała zastrzeżenia dotyczące metod wychowawczych Brada Pitta.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2a0ky8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2a0ky8