Qaqwqwrqw

Aniston zaprosiła Pitta na imprezę. Znów mają się ku sobie

Ich rozstanie było jednym z najgłośniejszych w Hollywood. Teraz plotkuje się o tym, że mogą do siebie wrócić. Biorąc pod uwagę ostatnie okoliczności, wydaje się to całkiem prawdopodobne...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brad Pitt i Jennifer Aniston
Brad Pitt i Jennifer Aniston (East News)
Qaqwqwrqw

Po tym, gdy Brad Pitt definitywnie rozstał się z Angeliną Jolie, a Jennifer Aniston ogłosiła rozwód z Justinem Therouxem, zagraniczna prasa informowała, że była para znów zaczęła się spotykać. Póki co żadna ze stron nie skomentowała tych doniesień, ale jak twierdzą amerykańskie tabloidy to tylko kwestia czasu.

Dziennikarze dotarli do listy osób, zaproszonych na okrągłe 50. urodziny Jennifer. Wśród gości znalazł się Brad Pitt! Przyjęcie ma odbyć się 11 lutego i zjawi się na nim śmietanka towarzyska Hollywood. Jen z pewnością nie ryzykowałaby zaproszenia swego ex, gdyby stosunki między nimi nie były co najmniej poprawne.

Qaqwqwrqw

Aktorka zupełnie zerwała z nim kontakt, gdy związał się z Jolie. Jednak Angeliny nie ma już na horyzoncie. Portale plotkarskie w Stanach huczą od plotek na temat zażyłości, która łączy Aniston i Pitta.

Jak to mówią, stara miłość nie rdzewieje... Myślicie, że zdecydują się w końcu powiedzieć publicznie o swoim związku?

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw