Trwa ładowanie...

Aniston zaprosiła Pitta na imprezę. Znów mają się ku sobie

Ich rozstanie było jednym z najgłośniejszych w Hollywood. Teraz plotkuje się o tym, że mogą do siebie wrócić. Biorąc pod uwagę ostatnie okoliczności, wydaje się to całkiem prawdopodobne...

Share
Aniston zaprosiła Pitta na imprezę. Znów mają się ku sobie
Źródło: East News
d2v7dyd

Po tym, gdy Brad Pitt definitywnie rozstał się z Angeliną Jolie, a Jennifer Aniston ogłosiła rozwód z Justinem Therouxem, zagraniczna prasa informowała, że była para znów zaczęła się spotykać. Póki co żadna ze stron nie skomentowała tych doniesień, ale jak twierdzą amerykańskie tabloidy to tylko kwestia czasu.

Dziennikarze dotarli do listy osób, zaproszonych na okrągłe 50. urodziny Jennifer. Wśród gości znalazł się Brad Pitt! Przyjęcie ma odbyć się 11 lutego i zjawi się na nim śmietanka towarzyska Hollywood. Jen z pewnością nie ryzykowałaby zaproszenia swego ex, gdyby stosunki między nimi nie były co najmniej poprawne.

Aktorka zupełnie zerwała z nim kontakt, gdy związał się z Jolie. Jednak Angeliny nie ma już na horyzoncie. Portale plotkarskie w Stanach huczą od plotek na temat zażyłości, która łączy Aniston i Pitta.

d2v7dyd

Jak to mówią, stara miłość nie rdzewieje... Myślicie, że zdecydują się w końcu powiedzieć publicznie o swoim związku?

d2v7dyd

Podziel się opinią

Share
d2v7dyd
d2v7dyd