Trwa ładowanie...
d2yzpc7

Anna Dereszowska na wakacjach. Pogoda dopisuje, by pokazać się w stylowym stroju

Anna Dereszowska obecnie wypoczywa w Wietnamie. Po ostatnim stresowym okresie związanym z operacją dziecka urlop zdecydowanie jej się przyda. Pogoda też sprzyja, więc to dobra okazja, by pochwalić się dobrze dobranym strojem kąpielowym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Dereszowska cieszy się w pełni swoim urlopem
Anna Dereszowska cieszy się w pełni swoim urlopem (East News)
d2yzpc7

Anna Dereszowska końcówkę 2019 r. miała dość stresującą. Jej poważnie chora córka musiała przejść operację. Po wszystkim przyda się pewnie trochę odpoczynku.

Aktorka jako miejsce urlopu wybrała Wietnam. Z pogodą też dobrze trafiła, bo może nosić lekkie, zwiewne sukienki i stroje kąpielowe. W tym drugim pokazała się fanom na Instagramie. Jednoczęściowy czarny strój idealnie na niej leży.

Przy okazji Dereszowska złożyła fanom życzenia na 2020 r. "Życzę wam w nowym roku pięknych, prawdziwych, nie tylko instagramowych doznań i doświadczeń!" - napisała w treści posta. Fani odpowiadali również życzeniami.

d2yzpc7

Zwróćmy też, że Dereszowska nie ma na zdjęciach żadnej poprawki w Photoshopie, a na twarzy ani grama makijażu. To pokazuje, że popiera ruch body positive i nie ma zamiaru poddawać się presji idealnego wyglądu.

d2yzpc7

Podziel się opinią

Share
d2yzpc7
d2yzpc7