Trwa ładowanie...
depycnc

Anna Dereszowska ukrywała ukochanego. Teraz zrobiła wyjątek. Co za przystojniak!

Aktorka wreszcie się odważyła. W końcu pokazała partnera, z którym jest związana już od kilku lat. Internautki od razu oszalały na jego punkcie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Dereszowska jest szczęśliwie zakochana
Anna Dereszowska jest szczęśliwie zakochana (ONS.pl)
depycnc

Anna Dereszowska jest jedną z tych gwiazd, które jak lwice bronią swojej prywatności. Aktorka unika wywiadów, show-biznesowych skandali, a każde jej wyjście na czerwony dywan jest skrupulatnie zaplanowane. Jej konto na Instagramie prowadzone jest wzorowo i na próżno szukać tam smaczków z życia gwiazdy czy fotek członków rodziny. Do teraz.

Jakież było zdziwienie fanów, gdy na jej profilu pojawiło się urocze zdjęcie z Wenecji. Widzimy na nim uśmiechniętą Dereszowską, która... obejmuje ukochanego. Przystojniak, który błyskawicznie podbił serca internautek, to Daniel Duniak. Wieloletni partner aktorki jest od niej młodszy i spełnia się jako biznesmen w jednej z warszawskich korporacji. Podobnie jak gwiazda, stroni od blasku fleszy i życia na tzw. świeczniku.

Co ciekawe, Duniak również postanowił pokazać, jak piękną kobietę ma u swojego boku. Na swoim profilu na Instagramie opublikował fotkę, na której wraz z Dereszowską pozuje na czerwonym dywanie w czasie trwania Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Prawda, że dobrana z nich para?

depycnc

Podziel się opinią

Share

depycnc

depycnc