Trwa ładowanie...
d2dw30e

Anna Dymna jest załamana. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała wszystkie jej plany

Aktorka z powodu pandemii została zmuszona do odwołania organizowanego przez nią festiwalu. Stanęła również budowa nowej siedziby jej fundacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Dymna musiała zrezygnować ze swoich najbliższych planów.
Anna Dymna musiała zrezygnować ze swoich najbliższych planów. (East News)
d2dw30e

Anna Dymna słynie nie tylko z aktorskiego talentu, ale również wielkiego serca. Gwiazda od lat angażuje się w działalność charytatywną, prowadzi własną fundację. W czerwcu po raz 15. miał odbyć się Festiwal Zaczarowanej Piosenki w Krakowie, podczas którego na scenie występowały niepełnosprawne dzieci. Niestety impreza musiała zostać odwołana.

"Długo zwlekaliśmy z tą decyzją i jeszcze niedawno mieliśmy cień nadziei, że wszystko się uda tak jak planowaliśmy. Prace nad kolejną edycją festiwalu trwały od września. Wszystko było już wymyślone i zaplanowane.(..) Teraz jest czas na pokorne stawienie czoła koronawirusowi. Musimy zachować spokój, ujarzmić wszystkie złe emocje, powstrzymać łzy i bezmyślne zachowania, poddać się nakazom lekarzy i pozostać w domach. I na chwilę odłożyć wspólne zaczarowane śpiewanie" - napisała aktorka na stronie fundacji Mimo wszystko.

Zobacz: Gwiazdy przekładają koncerty przez koronawirusa

Ponadto Annie Dymnej zależało na ukończeniu budowy kolejnego oddziału ośrodka rehabilitacyjnego w Lubiatowie. Długo czekała na możliwość rozpoczęcia prac, mimo że sama powinna oszczędzać się ze względu na jej kręgosłup.

d2dw30e

- Najpierw czekaliśmy na pozwolenia. Kiedy już je uzyskaliśmy, epidemia wstrzymała prace. Wszystko jest zablokowane, ale wierzę, że wreszcie skończymy tę budowę i będzie już tylko radość. Przez Lubiatowo znów zaczęłam palić papierosy. Ale muszę czekać - powiedziała w rozmowie z "Rewią".

Co roku wraz z mężem Krzysztofem Orzechowskim organizuje tam letnie wieczory poezji. Tegoroczny planowali na lipiec, ale być może pandemia pokrzyżuje im również te zamiary. Choć Anna Dymna zapowiada, że nie zrezygnuje z wyjazdu nad morze z mężem, bo to ich jedyny czas w roku kiedy mogą pobyć w spokoju razem.

d2dw30e

Podziel się opinią

Share
d2dw30e
d2dw30e