Trwa ładowanie...
d4mjsze

Anna Dymna mogła liczyć na pomoc syna w czasie pandemii koronawirusa

Anna Dymna i jej mąż nie mogli wyobrazić sobie lepszego wsparcia podczas domowej izolacji. Syn gwiazdy, Michał, stanął na wysokości zadania. Dymna nie spodziewała się takiej reakcji z jego strony.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Dymna mogła liczyć na pomoc syna w czasie pandemii koronawirusa
(ONS)
d4mjsze

Anna Dymna wielokrotnie podkreślała, że jej jedyne dziecko, czyli syn Michał, jest najważniejszym mężczyzną w jej życiu. Aktorka zawsze robiła wszystko, by chłopiec nie odczuł braku ojca, z którym lata temu rozstała się w burzliwej atmosferze.

Michał Szota ma już 35 lat i kilka lat temu wyprowadził się z domu mamy, by rozpocząć samodzielne życie. Mężczyzna ciągle jednak ma z nią bliski kontakt i regularnie stara się ją odwiedzać.

Maryla Rodowicz o rozwodzie: "Kiedy mąż mnie opuścił, wpadłam w panikę"

W trakcie pandemii koronawirusa, Anna Dymna zdalnie prowadziła swoją fundację "Mimo Wszystko". Podobnie działo się z wykładami w krakowskiej szkole teatralnej.

d4mjsze

Aktorka wielokrotnie powtarzała, że kocha nie tylko misję swojej fundacji, która działa na rzecz osób dorosłych z niepełnosprawnością intelektualną, ale także wiele daje jej praca ze studentami.

"Uczę ich otwartości i odwagi. Trzeba otworzyć się na reżysera, współpracować z innymi. Świetnie się z nimi porozumiewam. Uzupełniamy się, bo oni tłumaczą mi rzeczywistość. Dzięki nim wiele rozumiem. Ja też mogę się im przydać" – mówiła aktorka w jednym z wywiadów.

Syn Michał pomógł opanować mamie kwestie technologiczne związane ze spotkaniami ze studentami online.

Jak podaje "Rewia", kiedy tylko okazało się, że uczelnia zostaje zamknięta, mężczyzna przyjechał do jej domu i wszystkiego ją nauczył.

Co więcej, jak dowiadujemy się z tygodnika, w trosce o zdrowie mamy i jej obecnego męża Krzysztofa Orzechowskiego, który przez lata go wychowywał, przywoził im zakupy w czasie trwania pandemii.

Anna Dymna nie kryła radości z pomocy syna i tego, jak dzisiaj wyglądają ich relacje.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4mjsze

Podziel się opinią

Share
d4mjsze
d4mjsze