placeholder_3zu7c2

Anna Lewandowska na wakacjach. Pokazała córkę

Anna i Robert Lewandowscy wyjechali do Grecji. Wypoczywają tam w towarzystwie znajomych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska (Instagram.com, Fot: Instagram)
placeholder_3zu7c2

Anna i Robert Lewandowscy w końcu mają czas dla siebie. Zakochani intensywnie pracują przez cały rok. Bywają okresy, że w ogóle się nie widują, bo oboje są w rozjazdach. Wakacje to dla nich świetna okazja, aby nadrobić zaległości.

Na tegorocznym urlopie towarzyszą im Marina i Wojciech Szczęśni ze swoim synkiem Liamem. Ania i Robert zabrali ze sobą Klarę. Rodzinne wakacje na pewno będą pełne przygód. Choć Lewandowska stara się nie epatować życiem prywatnym, to coraz częściej pokazuje coś osobistego.

Pod pierwszą fotką Lewandowskiej pojawiały się pytania, czy zabrali z Robertem dziecko. Trenerka ucięła te spekulacje najnowszym zdjęciem.

placeholder_3zu7c2

ZOBACZ: Anna Lewandowska kibicuje mężowi na trybunach

Tym razem na jej profil na Instagramie trafiło zdjęcie z małą Klarą. Oczywiście Ania nie pokazała twarzy dziewczynki, ale dodała uroczy podpis.

- Uśmiechnij się. Sama nie dowierzam, że mamy już taką dużą dziewczynkę. Czas tak szybko leci... - napisała.

placeholder_3zu7c2

Przeczytaj: Pierwsza wakacyjna fotka Anny Lewandowskiej. Jej nogi robią furorę

Faktycznie, jeszcze niedawno cała Polska żyła ciążą Anny Lewandowskiej. Mała Klara już przed narodzinami otrzymała tytuł "polskiego royal baby". Rodzice jednak dbają o to, aby chronić prywatność córki. Chcą, aby dziewczynka sama zdecydowała, czy chce funkcjonować w przestrzeni publicznej, czy też nie.

Pod postem inne mamy podzieliły się swoimi spostrzeżeniami na temat swoich dzieci. Podobnie jak Lewandowska zastanawiają się, jak to możliwe, że ich dzieci tak szybko wyrosły.

Czy Ania Lewandowska kiedykolwiek zdecyduje się pokazać twarz swojej pociechy?

placeholder_3zu7c2

placeholder_3zu7c2
placeholder_3zu7c2
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_3zu7c2