Trwa ładowanie...
d3les87

Anna Lewandowska tym zdjęciem zdradziła płeć dziecka?

Ciąża Anny Lewandowskiej od wielu miesięcy jest szeroko komentowana w mediach plotkarskich. Żona Lewego ma urodzić lada dzień. Choć trenerka oficjalnie nie potwierdziła płci dziecka, to regularnie pojawiają się informacje, że będzie to dziewczynka. Gwiazda dodała właśnie na Instagramie zdjęcie bucików, przesłanych przez jedną z firm sportowych. Czy zdradziło zbyt wiele?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska tym zdjęciem zdradziła płeć dziecka?
(Instagram.com)
d3les87

Lewandowska na swoim InstaStories dodała zdjęcie bucików w rozmiarze dziecięcym, które są prezentem od firmy Nike. Tradycyjnie dla dziewczynki przeznaczony jest kolor różowy, a dla chłopczyka niebieski. Jeśli wierzyć tradycji, Ania urodzi... chłopca. Z drugiej strony w czasach w których moda się przenika, nic nie jest pewne.

Instagram.com

Lewandowscy od dłuższego czasu są już gotowi na poród. Niedawno Ania z Robertem przygotowała pokoik. Niestety pierwsze tygodnie po porodzie będą dla trenerki sporym wyzwaniem. Robert zaczyna właśnie najgorętszy okres w Lidze Mistrzów i Bundeslidze i większość czasu będzie spędzał na boisku. Na szczęście Ania może liczyć na wsparcie rodziny i najbliższych przyjaciół.

d3les87
ONS.pl
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną East News
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
d3les87

Podziel się opinią

Share

d3les87

d3les87