Trwa ładowanie...
d4al0av

Anna Lewandowska w doskonałej formie. Trudno dostrzec ciążowy brzuch

Ciąża Anny Lewandowskiej poruszyła nie tylko jej i Roberta fanów, ale przede wszystkim media. Przyszła mama zdaje się tym jednak nie przejmować, a nawet daje obserwującym ją powód do podziwu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska wygląda rewelacyjnie. Ciąża jej służy.
Anna Lewandowska wygląda rewelacyjnie. Ciąża jej służy. (Youtube.com)
d4al0av

Wieść o kolejnej ciąży Anny Lewandowskiej wstrząsnęła niemal całym światem. Żyli nią nie tylko czytelnicy portali plotkarskich, ale również kibice Roberta, który to zresztą poinformował o radosnej nowinie poprzez cieszynkę wykonaną w trakcie meczu. Od tego momentu Lewandowscy znowu są na świeczniku.

Podobnie jak w pierwszej ciąży, tym razem Anna Lewandowska również nie zrezygnowała z aktywności fizycznej. Często powtarza również, że wszystko robi z umiarem, a kobietom, które, podobnie jak ona chcą ćwiczyć w trakcie trwania ciąży, zaleca najpierw konsultacje z lekarzem. Wszystko jest więc przemyślane, a ćwiczenia pomagają utrzymać Annie nie tylko dobre samopoczucie, ale i świetną formę.

Marszczenia na sukience zakrywają nieco zaokrąglony już, ciążowy brzuch. Dużą uwagę zwracają jednak nogi Lewandowskiej. Długie, szczupłe - marzenie wielu młodych dziewczyn.

d4al0av

Podziel się opinią

Share
d4al0av
d4al0av