Trwa ładowanie...
d44dpz5

Anna Lewandowska w łóżku z koleżanką. Młoda mama ma wychodne

Anna Lewandowska szykuje się do weekendu. Tym razem bez dziecka, za to z inną mamą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska (ONS.pl)
d44dpz5

Ania Lewandowska opublikowała na swoim instagramowym profilu interesujące zdjęcie. Pozuje do niego w łóżku, gdzie siedzi z koleżanką, obie stroją miny. Antu wstaw treśćna i jej towarzyszka śmieją się od ucha do ucha, wokół nich jest zmierzwiona, biała (hotelowa?) pościel. Wygląda na to, że doskonale bawią się w swoim towarzystwie. Nic dziwnego, Lewandowska i jej przyjaciółka właśnie zaczęły wyjątkowy weekend bez dzieci.

"Weekend za pasem. Każda mama ma plany. Realne i te mniej, haha. Zgodzicie się ze mną... Plany, planami, ale dzieci tak bardzo zmieniają życie i powiem z całą pewnością, że na lepsze i ciekawsze, PRAWDA? A wolny weekend dla siebie doceniamy wtedy podwójnie! Ach... znacie to uczucie, kiedy wasz maluch wstaje rano i mówi pierwszy raz "Kosiam Ci"... Najlepiej! Nie do zastąpienia. Weekend Let's start! MAMY DLA MAM!" - napisała Lewandowska.

Ania została mamą 4 maja 2017 r. Mała Klara ma więc już nieco ponad 2 lata. Dziewczynka często spędza z mamą czas - nawet wówczas, gdy trenerka wyjeżdża na warsztaty, szkolenia czy kilkudniowe obozy. Jest oczkiem w głowie swoich rodziców.

d44dpz5

Lewandowska miała niespełna 29 lat, kiedy urodziła córkę. Od tamtej pory często snuje się dywagacje na temat drugiego dziecka sportowej pary, jednak oni sami wolą nie wypowiadać się na ten temat.

Jedno jest pewne - Ania uwielbia być mamą. Wystarczy spojrzeć na jej zdjęcia z dzieckiem i wpisy dotyczące macierzyństwa.

d44dpz5

Podziel się opinią

Share
d44dpz5
d44dpz5