Trwa ładowanie...
d1it3t4

Anna Lewandowska w świetnej formie. Ciąża nie przeszkadza jej w ćwiczeniach

Anna Lewandowska jest ostatnio na ustach niemal całego świata, a z całą pewnością wszystkich Polaków. Wszystko za sprawą ogłoszenie przez jej męża kolejnej ciąży. Jedni gratulują, inni próbują sprawić Lewandowskim przykrość. Jedno jest pewne - para nie przejmuje się internetowym hejtem, za to cieszy się swoim ogromnym szczęściem. Anna w czasie ciąży nie rezygnuje również z ćwiczeń, które stanowią podstawę jej codzienności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lewandowska nie porzuca ćwiczeń nawet w ciąży.
Lewandowska nie porzuca ćwiczeń nawet w ciąży. (Instagram.com)
d1it3t4

6 listopada wszyscy fani Anny i Roberta Lewandowskich na chwilę zatrzymali się w codziennym biegu. Po zakończonym meczu FC Bayern Monachium z drużyną Olympiakos Pireus piłkarz wykonał cieszynkę, która nie pozostawiła złudzeń - do ust włożył kciuk, a pod koszulką schował piłkę. No i wydało się, Lewandowscy zostaną rodzicami po raz drugi. Klara nie będzie już jedynaczką.

Choć to już czwarty miesiąc ciąży, Anna nie rezygnuje z ćwiczeń, które przecież stanowią niemal podstawę jej codzienności. W jednym ze swoich wpisów na Instagramie trenerka wyjaśniła dlaczego: "Odpowiednio dobrane i bezpieczne treningi niebywale korzystnie wpływają na prawidłowy przebieg ciąży i porodu. To już zostało udowodnione. Podkreślam, że dzięki aktywności fizycznej podczas ciąży powrót do formy po jej zakończeniu jest znacznie szybszy i przyjemniejszy. WARUNEK - brak przeciwwskazań lekarza".

d1it3t4

Lewandowska daje dobry przykład swoim ciężarnym obserwatorkom, ale i nakazuje zdrowy rozsądek podkreślając, że brak przeciwwskazań lekarskich to podstawa. Trenerka udowadnia również, że ćwiczenia w ciąży pomagają w utrzymaniu świetnej formy.

Trzeba przyznać, że Anna Lewandowska rzeczywiści wygląda świetnie!

d1it3t4

Podziel się opinią

Share

d1it3t4

d1it3t4