WP

Anna Lewandowska we wzruszającym wpisie o rodzinie. "Wyjazdy służbowe, rozstania, tęsknota"

Anna i Robert Lewandowscy to niewątpliwie najbardziej rozchwytywana rodzina w Polsce. Nic dziwnego, że każdy post trenerki budzi w sieci ogromne emocje. Tym razem zdradziła, jak radzi sobie z tęsknotą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna i Robert Lewandowscy
Anna i Robert Lewandowscy (East News, Fot: eastnews)
WP

Anna Lewandowska wie, jak podsycić zainteresowanie mediów. Choć razem z Robertem bardzo kontrolują swój wizerunek, zdarzy im się podzielić z fanami jakąś chwilą z życia prywatnego. Żadni inni sportowcy nie budzą takich emocji jak oni. Niejednokrotnie zastanawialiśmy się, jak udaje im się robić światowe kariery i jednocześnie dbać o rodzinę. Okazuje się, że nie jest łatwo.

Lewa w poruszającym wpisie opowiedziała o tęsknocie podczas służbowych wyjazdów.

ZOBACZ TAKŻE: Odwiedzieliśmy Healthy Center by Ann. To tu zajęcia prowadzi Anna Lewandowska i jej zespół

WP

- To nie tajemnica, że nasze życie kręci się wokół sportu. Wiążą się z tym częste wyjazdy służbowe, rozstania, tęsknota. Życie na walizkach - nie należy do łatwych. Ale to nasz wybór i lubimy to. Mam wrażenie, że to jeszcze bardziej do siebie zbliża - czytamy na Facebooku Anny Lewandowskiej.

- Pewnie wyda to się śmieszne, ale marzy mi się wspólne oglądanie filmów na wygodnej kanapie - uwierzcie, dla mnie to istny challenge, bo zasypiam po niespełna 3 minutach - dodała.

WP

Trzeba przyznać, że nie znaliśmy sportsmenki z tej strony. Nie przypuszczaliśmy, że przy tak świetnie prosperujących karierach marzy im się domowa sielanka bez zobowiązań.

Co myślicie o wpisie Lewej?

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP