Trwa ładowanie...

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z brzuszkiem. "Na chwilę przed porodem"

Anna Lewandowska często pokazuje, jak wygląda jej życie prywatne. Coraz chętniej dzieli się też z fanami intymnymi szczegółami. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem zrobionym "na chwilę przed porodem".

Share
Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z brzuszkiem. "Na chwilę przed porodem"
Źródło: ONS.pl
dorw3un

Anna Lewandowska publikuje mnóstwo zdjęć oraz filmików na swoim profilu na Instagramie. Fani mogą zobaczyć jej rodzinę, zdrowe przepisy oraz zaczerpnąć odrobinę motywacji do treningów. Jednak nie ma co się oszukiwać. Żadne wideo z ćwiczeniami nie zdobędzie takiego zainteresowania jak kadr z prywatnego życia trenerki.

ZOBACZ WIDEO: Rywalizacja Chodakowskiej i Lewandowskiej. "Wiemy, że chodzi przede wszystkim o pieniądze"

Ostatnio na jej profilu pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy Lewandowską "na chwilę przed porodem". Trenerka pozuje na siłowni, eksponując ciążowy brzuszek w opiętym topie.

dorw3un

"Nie, nie .. ostrzegam, to zdjecie jest słodkim wspomnieniem 😉 Na dodatek zrobionym na "chwilę" przed porodem. (...) Pamiętam, że ja trenowałam niemal do samego końca. I to była dobra, przemyślana decyzja" - napisała pod fotką.

Internautki nie tylko zachwycały się promiennym wyglądem idolki, ale przede wszystkim nie mogły wyjść z podziwu nad.... rozmiarem brzucha Lewandowskiej. Rzeczywiście, jak na kobietę w zaawansowanej ciąży Lewandowska mogła się pochwalić stosunkowo niewielkimi krągłościami.

"Taki mały brzuszek tuż przed porodem", "Taki to ja miałam w 5. miesiącu brzuszek", "To zdjęcie było robione na chwilę przed porodem i taki malusi brzuch?" - czytamy w komentarzach. A co wy sądzicie?

dorw3un

Podziel się opinią

Share
dorw3un
dorw3un