Trwa ładowanie...
d3xrwsp

Anna Lewandowska z krągłym brzuszkiem. Pozuje w samej bluzie

Anna Lewandowska już niedługo po raz drugi zostanie mamą. Trenerka w ciąży nie próżnuje. Ciągle bierze udział w zajęciach organizowanych w ramach obozu Camp by Ann. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem w sportowym wydaniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży
Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży (Instagram.com)
d3xrwsp

Anna Lewandowska swoje drugie dziecko urodzi prawdopodobnie w okolicach kwietnia. Mąż trenerki w listopadzie zdradził, że jego żona jest w czwartym miesiącu ciąży. Sportowa para przekazała radosną nowinę tuż po tym, gdy minął pierwszy trymestr - najbardziej niebezpieczny i ryzykowny, jeśli chodzi o utrzymanie ciąży. To dlatego większość przyszłych rodziców zwleka z dzieleniem się swoim szczęściem z innymi przez kilkanaście tygodni.

Gdy informacja została puszczona w świat, zaczęło się wspólne oczekiwanie na kolejną córkę lub pierwszego syna Lewandowskich. Anna dzieli się zdjęciami z brzuszkiem, a jej fani podziwiają, jak pięknie wygląda 31-letnia sportsmenka i bizneswoman. Ich ochy i achy nie wynikają tylko z tego, że są wielbicielami Lewej. Ona naprawdę promienieje.

Anna Lewandowska jest w ciąży. Doradza kobietom, z czego powinny w tym czasie zrezygnować

d3xrwsp

Do najnowszego zdjęcia Ania zapozowała w przerwie między obozowymi zajęciami. Ma na sobie legginsy, brzoskwiniową bluzę i różową czapkę. Tylko nakrycie głowy świadczy o tym, że fotkę wykonano zimą. Pogoda dopisuje, nic więc dziwnego, że Lewandowska pozwoliła sobie na spacer bez kurtki.

Ujęcie skomentowała Viola Piekut, jedna z ulubionych projektantek gwiazd. Zostawiła koleżance emotki serduszek. Inni zarzucili profil Lewej komplementami.

d3xrwsp

W komentarzach trenerka dała znać, że kolejny obóz planuje na lato 2020, czyli kilka miesięcy po porodzie.

Podziel się opinią

Share

d3xrwsp

d3xrwsp
d3xrwsp