Trwa ładowanie...
d4iv375

Anna Lewandowska zabrała głos na temat koronawirusa. Boi się o ciążę

Anna Lewandowska znajduje się obecnie w drugiej ciąży, która przebiega pomyślnie. Niestety panująca pandemia koronawirusa wywołała niepokój u trenerki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska zabrała głos na temat koronawirusa. Boi się o ciążę
Anna Lewandowska zabrała głos na temat koronawirusa. Boi się o ciążę (newspix.pl)
d4iv375

Wydawać by się mogło, że Anna Lewandowska nie powinna mieć powodów do zmartwień. Gwiazda, wraz z mężem, cieszy się zdrowiem, karierą, domem, a do tego spodziewa się drugiego dziecka. Okazuje się, że końcówka ciąży może być dla Lewandowskiej dość stresująca.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Lewandowska wydała książkę. Tłumaczy, jak zaszczepić dzieciom dobre nawyki

Powodem niepokojów jest panująca obecnie pandemia koronawirusa, która zbiera coraz większa żniwa. Z tego powodu Anna Lewandowska musiała tymczasowo zrezygnować z życia zawodowego i pozostać w domu wraz z rodziną.

d4iv375

Lewandowska zdobyła się na wyznanie, twierdząc, że nie jest u niej aż tak dobrze, jakby się mogło wydawać.

- Wiele osób pyta, czy boję się wirusa? Co czuję? (...) Jest różnie. Momentami czuję determinację i wolę walki, oczywistą chęć pomocy innym, a jednocześnie lęk pomieszany z przerażeniem. (...) Nie boję się samego wirusa, nie chcę wpadać w panikę, tym bardziej w aktualnym stanie - mówi trenerka.

- Jednak najbardziej obawiam się konsekwencji, jakie przyniesie żniwo koronawirusa. Obawiam się, czy starczy rąk do pomocy i o opiekę medyczną. Zawsze staram się patrzeć pozytywnie, ale tutaj myślę, czy wszyscy podołamy tak nagłej zmianie rzeczywistości - dodaje.

d4iv375

Podziel się opinią

Share

d4iv375

d4iv375