Trwa ładowanie...

Anna Maria Jopek zapowiada nowy projekt. "Przestworza" trasą specjalną

Anna Maria Jopek szykuje dla swoich fanów naprawdę wyjątkowy projekt. Zapowiedziała specjalną trasę koncertową "Przestworza", podczas której zaśpiewa utwory nagrane na tę okazję.

Share
Anna Maria Jopek zapowiada nowy projekt. "Przestworza" trasą specjalnąŹródło: Materiały prasowe
d28m06m

Anna Maria Jopek nie myśli o odpoczynku o już dopracowuje szczegóły swojej najnowszej trasy koncertowej. W marcu 2020 r. ruszy w ramach projektu "Przestworza". W 9 polskich miastach zaśpiewa utwory specjalnie nagrane na tę trasę. Będą to wyjątkowe występy.

- "Przestworza" to tytuł, który przyszedł mi na myśl prawie natychmiast, ale przed nim było najważniejsze - ludzie, wymarzona obsada - mówi Anna Maria Jopek.

ZOBACZ TEŻ: Wzruszony Janusz Gajos na spotkaniu autorskim

Kierownictwo muzyczne nad projektem objął Piotr Wojtasik. Będzie odpowiedzialny też za aranże. Całości dopełni zespół w składzie Dominik Wania, Maciej Sikała, Robert Kubiszyn, Paweł Dobrowolski, Piotr Nazaruk oraz Atom String Quartet. Jak twierdzi Jopek, "ta ekipa ucieleśnia wszystko, w co ona wierzy i za czym nieustannie tęskni".

d28m06m

Pierwszy koncert Anny Marii Jopek w ramach trasy "Przestworza" odbędzie się 8 marca 2020 r. Zaśpiewa w Poznaniu, Łodzi, Gdyni, Bydgoszczy, Wrocławiu, Bielsku-Białej, Katowicach i Krakowie.

- Czekam na to, jakie równanie napisze muzyka dla tej konfiguracji ludzkiej i repertuarowej. Wiem, mówi mi to przeczucie tak silne, jak moja potrzeba wolności, że to będzie inne od wszystkiego, co było kiedykolwiek wcześniej - twierdzi wokalistka.

Bilety są już w sprzedaży.

d28m06m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28m06m
d28m06m