Trwa ładowanie...
d4fifux

Rozwodu nie będzie? Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński walczą o małżeństwo

Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński obchodzili w tym roku 21. rocznicę ślubu. Od kilku lat mówi się, że ich związek przechodzi kryzys. Pojawiły się nawet plotki o rozwodzie. Jednak możliwe, że nie wszystko stracone.
Share
Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński latami uchodzili za zgodne małżeństwo
Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński latami uchodzili za zgodne małżeństwoŹródło: AKPA
d4fifux

W 2013 roku cała Polska żyła romansem Jopek z muzykiem jazzowym, Krzysztofem Herdzinem.

Obejrzyj: Anna Maria Jopek promuje płytę

Pikanterii dodawał fakt, że był on dobrym znajomym Kydryńskiego, który przedstawił go swojej żonie.

d4fifux

Jak się okazało, znajomość szybko przerodziła się w gorące uczucie. Marcin wyprowadził się z domu, gdy w mediach pojawiły się zdjęcia, na których Ania ściska się z Herdzinem. Romans zakończył się wyjazdem Herdzina na Jamajkę.

Kydryński też ma swoje za uszami. "Na żywo" przypomina o jego zauroczeniu Luną, czyli artystką z Wysp Zielonego Przylądka. Wszyscy pamiętamy też jego kontrowersyjne przemyślenia na temat młodych dziewcząt, które pojawiły się w książkach Kydryńskiego.

Mówiło się też, że ich związek zabiły jego podróże. Kydryński przed poznaniem z Jopek był podróżnikiem, który z aparatem pojawiał się w najbardziej dzikich i niebezpiecznych regionach świata. Małżeństwo i pojawienie się dzieci ograniczyły jego pasję, do której wrócił kilka lat temu.

Jednak jak podaje "Na żywo", jakiś czas temu Jopek i Kydryński znów zbliżyli się do siebie. Para jest podobno widywana w ukochanej Lizbonie, gdzie 11 lat temu Kydryński kupił apartament. Trzymają się za ręce i starają się odbudować relacje.

"Wygląda jednak na to, że drugi dom może stać się początkiem nowego rozdziału w ich życiu" - czytamy w tygodniku.

Ostatnią płytą w dyskografii Anny Marii Jopek jest "Ulotne" z 2018 r.

d4fifux

Podziel się opinią

Share
d4fifux
d4fifux