Trwa ładowanie...
d133cki

Anna Mucha i samochód Kuby Wojewódzkiego. To kolejny sygnał, że mogą być razem

Ostatnio dużo się mówi o tym, że Anna Mucha i Kuba Wojewódzki są parą. Choć wciąż nie ma oficjalnego potwierdzenia związku, to dostajemy kolejny sygnał, że coś jest na rzeczy. Tym razem aktorka zapozowała przy jego samochodzie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Mucha jest wzorem dla wielu Polek
Anna Mucha jest wzorem dla wielu Polek (ONS.pl)
d133cki

W ostatnich dniach Anna Mucha i Kuba Wojewódzki mocno podgrzali atmosferę, gdy jednym zdjęciem zasugerowali, że mogą być parą. Od tego czasu pojawiła się masa teorii i plotek wśród internautów. Wszyscy zainteresowani czekają na oficjalne potwierdzenie związku.

ZOBACZ TEŻ: Wzruszony Janusz Gajos na spotkaniu autorskim

Jednak aktorce i prezenterowi telewizyjnemu nie spieszy się do tego i ciągle podgrzewają atmosferę. Tym razem Mucha opublikowała nowe zdjęcie - pozuje do niego, stojąc przy samochodzie Wojewódzkiego.

d133cki

Aktorka na stacji benzynowej stoi w obcisłej, bordowej sukience obok bordowego Bentleya, który należy do Kuby Wojewódzkiego. O tym, że to jego samochód, wiemy po dedykowanej rejestracji. Mucha dość żartobliwie zaznacza w poście na Instagramie, że "zawsze dobiera auta pod kolor sukienki".

Z powodu rejestracji auta internauci ponownie próbowali wyciągnąć od Muchy informację, czy celebryci są razem. Jednak oboje milczą na ten temat i pogrywają sobie z fanami. Pozostaje czekać, aż w końcu ogłoszą swój związek.

d133cki

Podziel się opinią

Share
d133cki
d133cki