Trwa ładowanie...
d1mb8lu

Anna Mucha na okładce "Gali". Dawno nie była tak zmysłowa

Anna Mucha już dawno nie gościła na okładce żadnego magazynu. Najnowsza sesja dla "Gali" zwróciła jednak uwagę. Aktorka w naturalnym wydaniu zachwyciła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Mucha zachwyciła na okładce magazynu
Anna Mucha zachwyciła na okładce magazynu (Instagram.com)
d1mb8lu

Pamiętamy czasy gdy niemal co tydzień Anna Mucha uśmiechała się do nas z okładki magazynu. Kilka lat temu sporo działo się w jej życiu, dwójka dzieci, nowe role, spekulacje o kłopotach w związku.

Ostatnio znacznie mniej słychać o aktorce. Mucha gra głównie w teatrze, bardzo chroni swoją prywatność i uspokoiła się jeśli chodzi o skandale. Głośno robi się o niej głównie wtedy, gdy publikuje odważne zdjęcia w sieci. Nic dziwnego, że magazyny wolały na swoich łamach gościć gorętsze nazwiska.

"Gala" postanowiła jednak sprawdzić, co słychać u Ani. Ekipa dwutygodnika wybrała się z Muchą do Jerozolimy, gdzie powstała wyjątkowa sesja zdjęciowa. Pierwsze efekty możemy podziwiać na okładce pisma.

d1mb8lu

Gwiazda pozuje w czarnej marynarce. Ma bardzo naturalny makijaż, roztrzepane włosy i bose stopy. Wygląda pięknie i bardzo zmysłowo. Fani podzielają tą opinię.

- "Najpiękniejsza okładka ever"
- "Piękne zdjęcie"
- "Obłędna"

Na początku października Ania pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami z Jerozolimy. Okazuje się, że odwiedziła to wyjątkowe miejsce z dziećmi. Jeszcze wtedy nie było wiadomo, że połączyła wakacje z planem sesji.

d1mb8lu

Podziel się opinią

Share

d1mb8lu

d1mb8lu