Trwa ładowanie...

Anna Nowak-Ibisz pokazała zdjęcie z synem. "Cały tata"

Anna Nowak-Ibisz była w związku z małżeńskim z Krzysztofem Ibiszem. Owocem ich miłości jest syn Vincent, z którym opublikowała zdjęcie na Instagramie.

Share
Anna Nowak-Ibisz pokazała zdjęcie z synem. "Cały tata"
Źródło: East News, Fot: East News
dkqkbov

Anna Nowak-Ibisz jest bardzo dobrze znana widzom jako "pani Gadżet". Wszystkie nowinki ma w jednym palcu. Była żona Krzysztofa Ibisza prowadzi aktywnie media społecznościowe. A ostatnio postanowiła opublikować zdjęcie z synem.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Nowak-Ibisz: "Jestem człowiekiem wychowanym na produktach najwyższej jakości"

"Zrobić sobie zdjęcie z nastoletnim synem to zadanie dla rodzica wytrwałego, cierpliwego i odpornego na komentarze w stylu: zdjęcie? Aaa...no... a po co? Z mamą? Znaczy razem zdjęcie? No nie wiem... ostatecznie... dobra, heh, niech będzie. Efekt jest taki, że matka padła ze śmiechu i to jedyna słuszna droga, poczucie humoru i dystans do siebie w obcowaniu z dojrzewającym nastolatkiem są na wagę złota, tylko to nas rodziców może uratować" - napisała Anna Nowak-Ibisz.

Tekst z pewnością trafi do wszystkich rodziców, którzy zmierzyli się z wychowaniem nastolatków.

"Temat rzeka", "Znam to", "Pani Aniu, podziwiam za dystans i humor" - piszą internauci. I dodają, że nastoletni syn jest bardzo podobny do Krzysztofa Ibisza. "Młody cały tata" - czytamy.

dkqkbov

Podziel się opinią

Share
dkqkbov
dkqkbov