Trwa ładowanie...
d341xkg

Anna Popek znowu zakochana. Promienieje z miłości

Anna Popek znalazła szczęście u boku mężczyzny. Jest nim zachwycona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Popek znów zakochana
Anna Popek znów zakochana (ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski)
d341xkg

Anna Popek od niedawna widywana jest w towarzystwie przystojnego mężczyzny. Jak podaje "Życie na gorąco", dziennikarka znowu jest zakochana. Prezenterka długo wzbraniała się przed tym uczuciem. W końcu postanowiła zaufać mężczyźnie, który jest nią zafascynowany.

Anna Popek poznała nowego partnera na premierze filmowej "Dywizjon 303". Tomasz Krupa pracuje w zagranicznej firmie w branży komputerowej, ale poza tym jest fotografem i "radiowcem". W radiu WNET prowadzi audycję "Muzyczna ruletka".

ZOBACZ: Zakochani Sylwia Przybysz i JDabrowsky poświęcają czas tłumom fanów

- Tomek jest świetnym organizatorem, bardzo mi pomaga - chwali go Anna Popek.

d341xkg

Nowy partner dziennikarki pomaga jej w prowadzeniu bloga "Sekrety łoża i stołu" i przy pracy nad książką, która niedługo ma ukazać się na rynku.

- Do niedawna bardzo brakowało mi psychicznego wsparcia i impulsu. Teraz to mam - wyznaje gwiazda.

Wkrótce Anna Popek poprowadzi festiwal cygański, a także imprezę w Mrągowie, którą współtworzy. W sierpniu dziennikarka planuje tygodniowy urlop w Szwajcarii, gdzie Tomasz Krupa miał wystawę swoich fotografii.

Przeczytaj: Anna Popek promienieje z miłości. Długo trzymała to w tajemnicy

Do tej pory Anna Popek nie miała szczęścia w miłości. Dotychczasowe jej związki nie przetrwały próby czasu. W końcu prezenterka jest szczęśliwa. Czy to będzie miłość na całe życie?

d341xkg

Podziel się opinią

Share

d341xkg

d341xkg