Trwa ładowanie...
dzmirbn

Anna Starmach na wakacjach. Pokazała rozczulające zdjęcie z córką

Anna Starmach spędza czas z rodziną. W mediach społecznościowych pochwaliła się urlopem z ukochanym i dzieckiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Starmach odpoczywa na wakacjach
Anna Starmach odpoczywa na wakacjach (East News, Fot: Artur Zawadzki/REPORTER)
dzmirbn

Anna Starmach urlop postanowiła spędzić w Polsce. W przeciwieństwie do wielu polskich gwiazd, jurorka "MasterChefa" wybrała górskie szlaki. Autorka książek kucharskich 8 miesięcy temu została po raz pierwszy mamą. Na wakacjach ma dużo czasu dla maleństwa.

- Myślałam, że nie da się odpocząć na wakacjach z bobasem... Myślałam, że szlaki górskie to nierealne marzenie... A tu niespodzianka! Wypoczywam, wysypiam się i zdobywam szczyty! Każdemu życzę takiego fenomenalnego urlopu! - napisała na Instagramie.

ZOBACZ: Ania Starmach zmieniła nawyki żywieniowe: "Będąc w ciąży, zrobiłam sobie rachunek sumienia i ograniczyłam mięso"

Gwiazda nie ukrywa, że bała się tego urlopu. Z jej mediów społecznościowych wynika jednak, że rodzina bawi się świetnie. Na profilu Anny Starmach pojawiło się zdjęcie z córką z basenu. Obie wyglądają na bardzo zadowolone.

dzmirbn

Oczywiście, jak na kucharkę przystało, gwiazda pochwaliła się też pysznym jedzeniem. Nie brakuje też widoków z górskich szlaków. Fani życzą całej rodzinie udanego wypoczynku.

- Kochani odpoczywajcie i spędzajcie czas wspólnie najpiękniej, jak się tylko da! Buziaki dla całej trójki - napisała jedna z obserwatorek.
- Nam też mówiono, że z 5-miesięczną córką nie będziemy mieć wakacji. Przejechaliśmy całą Polskę, zwiedziliśmy Gdańsk, Ustkę, Darłówek. Spaliśmy po 9/10h w nocy, wypoczęliśmy i wróciliśmy w świetnych nastrojach.
- W końcu kto jak nie my - Mamy Polki - ma dać radę.

Czekamy na więcej zdjęć z górskich szlaków!

dzmirbn

Podziel się opinią

Share

dzmirbn

dzmirbn