Trwa ładowanie...
drq9fcy

Anna Świątczak przeszła metamorfozę. Wygląda zupełnie inaczej

Anna Świątczak powraca do Ich Troje. Trudno ją poznać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Świątczak
Anna Świątczak (ONS.pl)
drq9fcy

Anna Świątczak zdecydowała się na powrót do zespołu Ich Troje. Z tej okazji wokalistka postanowiła zafundować sobie metamorfozę. Gwiazda do tej pory miała czarne włosy i nic nie zapowiadało drastycznej zmiany koloru. A jednak! Teraz Ania jest blondynką.

- Za dnia czarniasta, zaś nocą blondziasta. W ciągu jednej wizyty z czarnych na blond - napisał jej fryzjer, Kajetan Góra.

Ania wygląda w tym kolorze naprawdę dobrze. Jej cera jest bardziej promienna, a ona sama prezentuje się znaczniej młodziej niż w ciemnych włosach. W tym przypadku potwierdza się powiedzenie, że kiedy dzieją się zmiany w życiu, to i na głowie.

drq9fcy

ZOBACZ: Świadectwo nawrócenia byłej żony Wiśniewskiego: ci, którzy idą za Bogiem, są jego dziećmi

Agata Buczkowska dotychczasowa wokalistka Ich Troje postanowiła opuścić zespół. Jej miejsce zajęła Anna Świątczak, niegdyś współpracująca z formacją.

Ania Świątczak koncertowała z zespołem w latach 2003-2010. Prywatnie była także związana z Michałem Wiśniewskim. W 2006 r. zakochani wzięli ślub, razem doczekali się dwóch córek. W 2001 r. rozwiedli się. Mówiono o tym, że ich relacje nie układały się najlepiej po rozstaniu.

drq9fcy

Ewidentnie coś się w tym temacie zmieniło, a Ania już niebawem pojawi się na koncertach z zespołem.

drq9fcy

Podziel się opinią

Share

drq9fcy

drq9fcy