Trwa ładowanie...
d12zqgj

Anna Wendzikowska znowu sama. Narzeczony zostawił ją z dwójką dzieci

Anna Wendzikowska potwierdziła to, czego jej wierne fanki domyślały się od dawna. Z łamiącym głosem opowiedziała na InstaStories, że od jakiegoś czasu znowu jest sama, choć zrobiła wszystko, by utrzymać rodzinę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Wendzikowska ma dwie córki. Nie ułożyła sobie życia z ich ojcami
Anna Wendzikowska ma dwie córki. Nie ułożyła sobie życia z ich ojcami (ONS.pl)
d12zqgj

Anna Wendzikowska od kilku lat próbuje sobie ułożyć życie rodzinne. Niestety bezskutecznie. W 2015 r. została mamą Kornelii, ale kilka miesięcy później rozstała się z jej ojcem, wokalistą Audiofeels Patrykiem Ignaczakiem. Rok później jej serce skradł biznesmen Jan Bazyl. W październiku 2018 r. na świat przyszła ich córka Antonina i znowu powtórzył się scenariusz z odejściem mężczyzny. Co prawda Wendzikowska i Bazyl wrócili do siebie, jednak teraz prezenterka mówi, że została sama z dziewczynkami.

Obejrzyj: Anna Wendzikowska śpiewa podczas muzycznego koncertu córek

Wendzikowska nie kryła, że przeżywa trudny i bolesny okres, który nie jest najłatwiejszy w jej życiu. – Jest ciężko, bo bardzo kochałam. Zrobiłam wszystko, co jest w mojej mocy, by utrzymać rodzinę w całości – mówiła z łamiącym głosem. Liczyła na happy end, niestety Bazyl miał inną wizję przyszłości.

d12zqgj

Prezenterka przypomniała, że sygnały ostrzegawcze pojawiły się już 3 tygodnie po narodzinach ich dziecka, kiedy ojciec zniknął na kilka miesięcy. - Powinnam wtedy wiedzieć, że trudności będę musiała stawiać czoło sama – mówiła Wendzikowska.

Pamiętamy, jak Jan Bazyl starał się zapewnić ukochaną o dozgonnej miłości, wręczając jej na planie programu "Dzień dobry TVN" wielki bukiet czerwonych róż. Jeszcze kilka miesięcy temu Wendzikowska mówiła o nim "narzeczony". Niestety 38-latka znowu nie trafiła na tego jedynego.

Przypomnijmy, że oprócz nieudanych związków z ojcami swoich dzieci, Wendzikowska ma też za sobą nieudane małżeństwo. Gdy miała 25 lat i pracowała jako kelnerka w Londynie, została żoną bankowca Christophera Combe'a. Małżeństwo przetrwało 3 lata.

d12zqgj

Podziel się opinią

Share
d12zqgj
d12zqgj