Trwa ładowanie...
d2jvhas

Anna Wendzikowska odpoczywa w basenie. Tym razem fani są zachwyceni

Dziennikarka postanowiła nowy rok rozpocząć od... relaksu. W przeciwieństwie do Anny Lewandowskiej, zamiast biegać na bieżni, wskoczyła do basenu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziennikarka postanowiła odpocząć.
Dziennikarka postanowiła odpocząć. (East News, Fot: East News)
d2jvhas

Anna Wendzikowska ma za sobą kolejny nieudany związek, o którym kilka miesiącu temu rozpisywały się media. Z dnia na dzień została samotną matką i musiała zmierzyć się z prozą życia.

Wendzikowska dzielnie łączy obowiązki związane z wychowaniem dzieci z tymi zawodowymi. Z pewnością nie jest to łatwy kawałek chleba. Tym bardziej, że zakończyła związek z Janem Bazylem. Najpierw wspólne wyjazdy oraz czułości. Wszystko wskazywało na to, że miłość między nimi kwitnie. Niestety, długo to nie trwało. Jak podał informator "Party", wszystko zaczęło się zmieniać, gdy zaszła w drugą ciążę. Przypomnijmy, że dziennikarka jest mamą Kornelii i Antoniny.

Nowy rok, nowe wyzwania i szereg postanowień. Gwiazda postanowiła przywitać 2019 rok w luksusowym hotelu z basenem. No cóż. W końcu każdy potrzebuje chwili dla siebie.

Z tego co widać, dziennikarka może pochwalić się znakomitą sylwetką! I choć Wendzikowska niekiedy musi mierzyć się z falą krytyki, tym razem internauci nie szczędzili komplementów. "Wow", "Przebosko", "Super" - czytamy w komentarzach.

d2jvhas

Cieszymy się, że Anna Wendzikowska znalazła czas dla siebie w gąszczu obowiązków, które otaczają ją na co dzień

Jak wy zaczęliście Nowy Rok?

d2jvhas

Podziel się opinią

Share

d2jvhas

d2jvhas