Trwa ładowanie...

Wendzikowska pokazała zdjęcie z córką. Internauci: "Robisz krzywdę dziecku"

Anna Wendzikowska pokazała zdjęcie z dzieckiem. W komentarzach pojawiła się lawina negatywnych komentarzy.

Share
Wendzikowska pokazała zdjęcie z córką. Internauci: "Robisz krzywdę dziecku"
Źródło: Instagram.com
d2diwqc

Dziennikarka chętnie chwali się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Anna Wendzikowska nie ma problemu z pokazywaniem starszej i młodszej córeczki na Instagramie. Kilka tygodni temu opublikowała też sesję ciążową, którą zrobiła sobie z byłym już partnerem.

Prezenterka nie spodziewała się chyba, że jej ostatnie zdjęcie wywoła tak dużo emocji. Na fotce Wendzikowska przytula dziecko, które umieszczone jest w nosidełku. Inne matki zaczęły krytykować gwiazdę za to, że nosi dziewczynkę w nosidełku.

d2diwqc

- Teoretycznie można nosić dziecko od urodzenia w nosidle, ale nie jest to zalecane, ponieważ ryzyko związanych z tym powikłań postawy i kręgosłupa są dość duże. Jeśli mamie nie zależy na kręgosłupie dziecka, to nosi w nosidle dziecko, które jeszcze samo nie siada - napisała jedna z internautek.
- Robisz krzywdę dziecku.
- Nie nosimy w nosidłach dopóki dziecko samo nie usiądzie!
- Proponuję chustę zamiast nosidła.
- Krzywdzi pani dziecko nosząc je w nosidle.

Takich komentarzy pod zdjęciem jest znacznie więcej. Pojawiają się jednak też opinie, że istnieją nosidła, które przeznaczone są dla noworodków, a negatywne komentarze pod adresem Wendzikowskiej są zbędne. Wiele mam doradza też dziennikarce chustę, która jest niezwykle popularna wśród "instamatek".

ZOBACZ TAKŻE: Kulisy rozstania Wendzikowskiej: "Celebryci kreują nieprawdziwy wizerunek na Instagramie"

d2diwqc

Podziel się opinią

Share
d2diwqc
d2diwqc