Trwa ładowanie...

Antek Królikowski o pogrzebie ojca. Rodzina ma jedną prośbę

Antek Królikowski opublikował nekrolog, którym potwierdził wcześniej ujawnione informacje związane z datą i miejscem pogrzebu jego ojca. Znalazła się tam również prośba, by zamiast kupować kwiaty, wspomóc finansowo chorego Kamila.

Share
Antek Królikowski o pogrzebie ojca. Rodzina ma jedną prośbę
Źródło: ONS.pl
d11ddhm

Paweł Królikowski zmarł w szpitalu w czwartek 27 lutego. Msza pogrzebowa zaplanowana jest na 5 marca o godz. 11:00 w kościele pw. Wniebowzięcia N.M.P i św. Józefa Oblubieńca na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Aktor spocznie na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie, gdzie o 13:00 rozpocznie się ceremonia pogrzebowa.

Obejrzyj: Paweł Królikowski: wzruszające wspomnienie na ramówce TVP

Syn zmarłego aktora, Antek Królikowski, zamieścił na swoim profilu na Instagramie nekrolog informujący o mszy. Można się spodziewać, że na ostatnie pożegnanie przybędzie nie tylko rodzina i przyjaciele, ale także ludzie kultury i miłośnicy jego twórczości. W ostatnich latach widzowie uwielbiali go przede wszystkim za rolę "Kusego" w serialu "Ranczo".

Rodzina zmarłego zamieściła w nekrologu prośbę, by nie żegnać Królikowskiego kwiatami, ale dobrym uczynkiem. Na przykład wpłacając darowiznę na leczenie jednego z podopiecznych Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba".

Dane do przelewu:

Nr konta: 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
Tytułem: 1366 pomocy dla Kamila Ziółkowskiego

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d11ddhm

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11ddhm
d11ddhm