Trwa ładowanie...
d1kq58q

Antonio Banderas był bliski śmierci. Zdradził, kto i jak go uratował

Antonio Banderas przyznał, że swego czasu otarł się o śmierć. Gdyby nie jego partnerka, atak serca zabiłby hiszpańskiego aktora. W jednej z ostatnich rozmów zdradził, jak to się stało, że go uratowała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Antonio Banderas był bliski spotkania ze śmiercią
Antonio Banderas był bliski spotkania ze śmiercią (East News)
d1kq58q

Antonio Banderas przeżył atak serca w 2017 roku. Wtedy w domu była jego dziewczyna, Nicole Kempel, która zmagała się z bólem głowy. - Poszła kupić jakiś środek przeciwbólowy. Zdobyła tylko aspirynę, ale za to najmocniejszą - powiedział w talk show Jimmy'ego Kimmela na antenie ABC. Najgorsze jednak dopiero nadchodziło.

Na drugi dzień Banderas poczuł się zdecydowanie gorzej. Domyślał się, co się z nim dzieje. Opowiedział, że partnerka podała mu aspirynę od razu do ust. - Miałem szczęście. Dostałem od losu drugą szansę. Wtedy w moim życiu coś się zmieniło - mówił.

ZOBACZ TEŻ: Wzruszony Janusz Gajos na spotkaniu autorskim

Faktycznie to był przełomowy moment w życiu Antonio Banderasa. Przestał pić alkohol i palić papierosy. Uznał, że te nałogi to były "najgłupsze rzeczy, jakie robił w życiu". Jednak zaskoczył stwierdzeniem, że cieszy się z ataku serca.

d1kq58q

- Prowadziłem życie w naprawdę nieodpowiedni sposób. Paradoksalnie atak serca to najlepsze, co mogło mi się wtedy przytrafić w życiu - stwierdził.

d1kq58q

Podziel się opinią

Share
d1kq58q
d1kq58q