Trwa ładowanie...

Arciuch i Kasprzykowski. Początki ich związku nie były łatwe

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski gościli ostatnio w "Dzień Dobry TVN". Aktorzy opowiadali głównie o swoim nowym spektaklu, jednak przy okazji wypłynęły też tematy dotyczące życia prywatnego. A konkretnie związku znanej pary.

Arciuch i Kasprzykowski. Początki ich związku nie były łatweŹródło: ONS.pl
d1a431t
d1a431t

Tamara Arciuch jest z Bartkiem Kasprzykowskim od dawna - zakochani razem żyją, razem pracują. Aktorski duet poznał się na planie serialu "Halo Hans" przed 12 laty. Wówczas i Arciuch, i Kasprzykowski byli związani z innymi partnerami. Ale miłość nie wybiera. Aktorzy postanowili rozstać się z małżonkami i rozpocząć wspólne życie. W 2009 r. już otwarcie pokazywali się razem. Szybko stało się jasne, że gwiazda jest w ciąży. Nie było im łatwo - wszystko przez plotki, krytykę. Jednak pokonali kryzys. Teraz są rodzicami Michała i Nadii. Arciuch ma także 20-letniego syna z poprzedniego związku.

Arciuch: "Fakt, że mój partner też jest aktorem, bardzo pomaga w naszych relacjach"

Ostatnio Tamara i Bartek pojawili się w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedzieli o swoim nowym projekcie - sztuce "Telewizja kłamie". Ale nie tylko. Zdradzili też, jak udaje im się łączyć pracę w duecie ze wspólnym życiem. I to z sukcesem.

- Dla nas praca razem to przywilej. Może jest też dlatego, że my poznaliśmy się w pracy i ta praca była pierwsza. Najpierw poznaliśmy się od strony zawodowej, a potem nawiązała się między nami relacja. Spotkaliśmy się na planie, zaprzyjaźniliśmy, a potem zakochaliśmy - usłyszeliśmy w programie.

d1a431t

Fakt, że Arciuch i Kasprzykowski zakończyli poprzednie związki, by móc być razem, okazał się niezwykle trudny.

- Pomimo wszystko przetrwaliśmy. My jesteśmy wdzięczni za to wszystko, co się wydarzyło. To nas scementowało. Ten ciężki początek w nieustannym kryzysie - wyznał aktor.

Arciuch i Kasprzykowski są bardzo zadowoleni i ze swojego związku, i z pracy, którą wykonują. - Mamy dużo czasu dla dzieci, mieszkamy na wsi - stwierdziła Tamara.

d1a431t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1a431t