Trwa ładowanie...
d1ybrws
News

Tamara Arciuch pęka z dumy. Pochwaliła się świadectwem maturalnym syna

Aktorka odetchnęła z ulgą. Jej najstarszy syn odebrał świadectwo dojrzałości i tym samym rozpoczął nowy etap w życiu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Tamara Arciuch jest dumna z syna
Tamara Arciuch jest dumna z syna (ONS.pl)
d1ybrws

Nie wszyscy fani o tym wiedzą, że Tamara Arciuch jest mamą trojga dzieci. Ze związku z Bartłomiejem Kasprzykowskim ma córkę Nadię oraz syna Michała. Owocem jej pierwszego małżeństwa z Bernardem Szycem jest jej najstarszy potomek - Krzysztof.

19-latek jest tegorocznym maturzystą i jak możemy dowiedzieć się z instagramowego profilu aktorki, pomyślnie zdał najważniejszy egzamin w jego życiu. Gwiazda opublikowała zdjęcie z fragmentem świadectwa dojrzałości syna, pisząc: "Mama ma spokój a Syn nowy etap w życiu! Radość #dumnamama #gratki #ipostresie #wynikteżjestdobry" (zachowano oryginalną pisownię). Arciuch, jak wiele rodziców, odetchnęła z ulgą. Widać, że jest dumna ze swojego syna.

Przypomnijmy, że sprawa rozwodowa aktorki z jej pierwszym mężem ciągnęła się przez trzy lata. Małżonkowie nie mogli dojść do porozumienia w sprawie rozstania. Szyc chciał bowiem udowodnić, że to przez Arciuch rozpadła się ich rodzina. Jak później podał "Super Express", sąd ostatecznie przychylił się do wniosku Szyca. 3 marca 2011 r. orzeczono rozwód z winy gwiazdy. Jej natomiast udało się wywalczyć wyższe alimenty dla syna.

d1ybrws
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1ybrws

Podziel się opinią

Share
d1ybrws
d1ybrws