Trwa ładowanie...
tamara arciuch
Anna Ryta
04-07-2018 13:57

Tamara Arciuch pęka z dumy. Pochwaliła się świadectwem maturalnym syna

Aktorka odetchnęła z ulgą. Jej najstarszy syn odebrał świadectwo dojrzałości i tym samym rozpoczął nowy etap w życiu.

Tamara Arciuch pęka z dumy. Pochwaliła się świadectwem maturalnym synaŹródło: ONS.pl
d3n98y9
d3n98y9

Nie wszyscy fani o tym wiedzą, że Tamara Arciuch jest mamą trojga dzieci. Ze związku z Bartłomiejem Kasprzykowskim ma córkę Nadię oraz syna Michała. Owocem jej pierwszego małżeństwa z Bernardem Szycem jest jej najstarszy potomek - Krzysztof.

19-latek jest tegorocznym maturzystą i jak możemy dowiedzieć się z instagramowego profilu aktorki, pomyślnie zdał najważniejszy egzamin w jego życiu. Gwiazda opublikowała zdjęcie z fragmentem świadectwa dojrzałości syna, pisząc: "Mama ma spokój a Syn nowy etap w życiu! Radość #dumnamama #gratki #ipostresie #wynikteżjestdobry" (zachowano oryginalną pisownię). Arciuch, jak wiele rodziców, odetchnęła z ulgą. Widać, że jest dumna ze swojego syna.

Przypomnijmy, że sprawa rozwodowa aktorki z jej pierwszym mężem ciągnęła się przez trzy lata. Małżonkowie nie mogli dojść do porozumienia w sprawie rozstania. Szyc chciał bowiem udowodnić, że to przez Arciuch rozpadła się ich rodzina. Jak później podał "Super Express", sąd ostatecznie przychylił się do wniosku Szyca. 3 marca 2011 r. orzeczono rozwód z winy gwiazdy. Jej natomiast udało się wywalczyć wyższe alimenty dla syna.

d3n98y9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3n98y9